Dikenli Tellere Takılan Kedi İtfaiye Ekiplerince Kurtarıldı

Mersin’de bir binanın dış bölümüne hırsızlardan korunmak için yaptırılan dikenli tellere takılan kedi, itfaiye ekiplerinin uzun ve zorlu uğraşları sonucu kurtarıldı.Edinilen bilgiye göre, merkez Akdeniz ilçesi Kültür Mahallesi Atatürk...

Dikenli Tellere Takılan Kedi İtfaiye Ekiplerince Kurtarıldı
Mersin’de bir binanın dış bölümüne hırsızlardan korunmak için yaptırılan dikenli tellere takılan kedi, itfaiye ekiplerinin uzun ve zorlu uğraşları sonucu kurtarıldı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Akdeniz ilçesi Kültür Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çevresindeki dikenli tellere, çinko çatı üzerinde dolaşan bir kedi takıldı. Apartmanın 1. katına hırsızlara karşı koruma amaçlı yapılan tel örgüye takılarak sıkışan kedinin acı içinde miyavlamasını duyan vatandaşlar, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kuyruk bölümünden dikenli tellere dolanarak hareketsiz kalan kedi, kendisini kurtarmak için yaklaşan itfaiye ekiplerine de zor anlar yaşattı. Acı içinde inleyen kedi, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları neticesinde, tellerin demir kesme makinesi ile kesilmesi sonucu sıkıştığı yerden kurtularak koşar adım uzaklaştı.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190