Cumhurbaşkanı Ve Başbakan’a Doğum Günü

AK Parti Turhal Gençlik Kolları Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun doğum günlerini pasta keserek kutladı.Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun doğum günlerinin aynı günde olması...

Cumhurbaşkanı Ve Başbakan’a Doğum Günü
AK Parti Turhal Gençlik Kolları Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun doğum günlerini pasta keserek kutladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun doğum günlerinin aynı günde olması sebebi ile AK Parti Turhal Gençlik Kolları doğum günü programı düzenledi. Parti binasında düzenlenen programa AK Parti Turhal Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ali Oğuz Görgen ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ali Oğuz Görgen yaptığı basın açıklamasında, “AK Parti Turhal Gençlik Kolları olarak kendilerine naçizane güzel bir pasta yaptırdık. Onlar her ne kadar yanımızda olmasalar da gönüllerimizdeler. Başbakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımıza Allah’tan hayırlı uzun ömürler diliyoruz. Kendilerinin buradan doğum günlerini kutluyoruz ve selamlarımızı sunuyoruz” dedi.
AK Parti Gençlik Kolları hep birlikte “İyi ki doğdunuz” diyerek pastayı kestiler.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176