Kadıköy'lü bir plaja daha kavuşuyor

Kadıköy’e ikinci bir plaj kazandırmak için harekete geçen Kadıköy Belediyesi, Fenerbahçe de yıktığı Piramit Alışveriş Merkezi’nin yerine lüks bir plaj açıyor.

Kadıköy'lü bir plaja daha kavuşuyor

KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN BİR PLAJ DAHA

Kadıköy’e ikinci bir plaj kazandırmak için harekete geçen Kadıköy Belediyesi, Fenerbahçe de yıktığı Piramit Alışveriş Merkezi’nin yerine 15 Ağustos tarihinde lüks bir plaj açıyor.
Kadıköylüleri 40 yıl aradan sonra denizle buluşturan Caddebostan Halk Plajı’nı açan Kadıköy Belediyesi, Tarihi Fenerbahçe Plajı’nı da “beach club” olarak açıyor.
Kadıköy’e ikinci bir plaj kazandırmak için harekete geçen Kadıköy Belediyesi, Fenerbahçe de yıktığı Piramit Alışveriş Merkezi’nin yerine 15 Ağustos tarihinde lüks bir plaj açıyor. Fenerbahçe Beach Club adıyla açılacak olan yeni plaj 4 bin metrekarelik alana kuruldu. Mısır’dan ithal edilen 35 yetişkin palmiye ağacı ile süslenen plaja Tekirdağ’dan getirilen 400 metreküp kum serildi. Özel güneşlenme kabinleri ve minderleri, bambu şezlongları ile şık bir mekan haline getirilen plajda modern soyunma kabinleri, özel duş ve tuvaletler, özürlü tuvaletleri, kafeterya ve restaurant da yer alıyor. 170’i şezlonglu olmak üzere 400 kişiye aynı anda denizden yararlanma hizmeti verecek olan Fenerbahçe Beach Club’ın açılışı da görkemli bir törenle gerçekleşecek.
Brezilya’dan özel olarak davet edilen Samba Brasil Grubu’nun dans şovu , havai fişek gösterisi ve arkasından başlayacak caz konseri ile İstanbullulara merhaba diyecek olan Fenerbahçe Beach Club’ın girişi ücretli olacak. Gündüz, plaj gece ise cafe-bar olarak hizmet verecek olan Fenerbahçe Beach Club’a gelenler ödeyecekleri 15 milyon lira karşılığında soğuk bir meşrubat, havlu-şezlong ve şemsiye hizmetini de ücretsiz olarak alacaklar.
DenizHaber.Com
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190