Laser Türkiye Birinciliği Sonuçlandı

04 - 08 Temmuz 2007 tarihleri arasındaki yarışa Adana, Antalya, Balıkesir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla, Samsun, Sinop, Tekirdağ illerinden 139 sporcu katıldı.

banner106

Laser Türkiye Birinciliği Sonuçlandı

04 - 08 Temmuz 2007 tarihleri arasındaki yarışa Adana, Antalya, Balıkesir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla, Samsun, Sinop, Tekirdağ illerinden 139 sporcu katıldı.

11 Temmuz 2007 Çarşamba 19:25
1744 Okunma
Laser Türkiye Birinciliği Sonuçlandı

SEKAPARK LASER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ SONUÇLANDI

SEKAPARK Laser Türkiye Birinciliği 04 - 08 Temmuz 2007 tarihleri arasında Adana, Antalya, Balıkesir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla, Samsun, Sinop, Tekirdağ illerinden 27 kulübe mensup 36 kız , 103 erkek toplam 139 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.

İzmit Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen şampiyonada sonuçlar laser standart ve radial sınıflarında 8, laser 4.7 7 yarış üzerinden hesaplandı, ilk gün yarışları Büyükşehir Sekapark Ödülleri olarak değerlendirildi.

İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Kocaeli Gençlikspor İl Müdürü vekili Erdal Emil’in katıldığı törende sporcular ödüllerini aldılar. En genç bayan sporcu Ecem Güzel (Turgut reis Belediyespor) ve en genç erkek sporcu Doğan Sidar (Gökova Yelken Kulübü ) birer hatıra armağanı aldılar.

Alınan sonuçlar:

Büyükşehir Belediyesi SEKAPARK Ödülleri

Laser 4.7 Genel Klasman
1. Cem Selçuk  istanbul Yelken Kulübü
2. Utku Gönener  İzmit Yelken Kulübü
3. Canberk Karahan Fenerbahçe

Laser 4.7 Bayan
1. Arya Sevgen  Karşıyaka
2. Çağla Dönertaş Marmaris Belediyespor
3. Ece Alaybeyoğlu İstanbul Yelken Kulübü

Laser 4.7 Junior
Doğan Sidar  Gökova Yelken Kulübü


Laser Radial Genel Klasman
1. Ercan Karagün  İskenderun Yelken Kulübü
2. Berkcan Biren  Fenerbahçe
3. Serkan Yapan  Karşıyaka

Laser Radial Genç
Berkcan Biren  Fenerbahçe


Laser Standart Genel Klasman
1. Güray Zünbül  Fenerbahçe
2. Alp Alpagut  Galatasaray
3. Barbaros Tuna  Bodrum ERA Yelken Kulübü

Laser Standart Genç
Barbaros Tuna  Bodrum ERA

Türkiye Birinciliği Ödülleri

Laser 4.7 Genel Klasman
1. Cem Selçuk  istanbul Yelken Kulübü
2. Utku Gönener  İzmit Yelken Kulübü
3. Canberk Karahan Fenerbahçe

Laser 4.7 Bayan
1. Arya Sevgen  Karşıyaka
2. Çağla Dönertaş Marmaris Belediyespor
3. İpek Yolyapan  Güzelbahçe Optimist Kulübü

Laser 4.7 Junior
1. Özer Özmutlu  Bodrum ERA Yelken Kulübü
2. Emir Karaman  Bodrum ERA Yelken Kulübü
3. Doğan Sidar  Gökova Yelken Kulübü

Laser Radial Genel Klasman
1. Ercan Karagün  İskenderun Yelken Kulübü
2. Serkan Yapan  Karşıyaka
3. Celal Tümşen  Fenerbahçe

Laser Radial Genç
1. Celal Tümşen  Fenerbahçe
2. Berkcan Biren  Fenerbahçe
3. Bahadır Ekin  Karşıyaka

Laser Standart Genel Klasman
1. Güray Zünbül  Fenerbahçe
2. Alp Alpagut  Galatasaray
3. Güneycan Kaptan Bodrum ERA Yelken Kulübü

Laser Standart Genç
1. Güneycan Kaptan Bodrum ERA Yelken Kulübü
2. Onur Derebaşı  Karşıyaka
3. Onur Bilgen  İstanbul Yelken Kulübü

DenizHaber.Com

 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176