Foça'da Yelken Rüzgarı

İzmir İl Birinciliği Yelken Yarışları, 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Reha Midilli Phokaia Yelken, Windsurf ve Kürek Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde, Foça Belediyesi ve Foça Yelken İhtisas Kulübü’nün katkılarıyla yapıldı.

Foça'da Yelken Rüzgarı

Foça'da Yelken Rüzgarı

İzmir İl Birinciliği Yelken Yarışları, 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Reha Midilli Phokaia Yelken, Windsurf ve Kürek Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde, Foça Belediyesi ve Foça Yelken İhtisas Kulübü’nün katkılarıyla yapıldı.

Birinci gün yarışlarına start veren Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, katılan tüm sporculara ve yelken kulüplerine başarılar diledi.

İzmir İl Birinciliği Yelken Yarışları’nda; Arkas Çeşme, ARM Urla, Çeşmealtı, İzmir Türk Koleji, Göztepe, Karşıyaka, Foça Yelken İhtisas Kulübü ve Reha Midilli Phokaia Yelken Kulüplerinden gelen 93 sporcu mücadele etti.

Kazanan ve dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını; Foça Kaymakamı Ali Çetin, Batı Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yalçın Özkütük, Foça Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Barçın, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Şahin, Foça Liman Başkanı Vekili Kerim Kırmızılar, İzmir Yelken İl Temsilcisi Önder Tosun, Uluslararası Yelken Hakemi Sultan Hancıoğlu, Başhakem Mehmet Beşceli, Reha-Necla Midilli Eğitim ve Yaşlıevi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Reha Midilli Phokaia Yelken Spor Kulübü Onursal Başkanı Ali Haydar Çelebi ve FYİK Komodoru Berk Bayraktutan takdim etti.

İzmir İl Birinciliği Yelken Yarışları (20-21 Nisan 2019/Foça) Sonuçlar:

Optimist Genel-Reha Midilli Anma Ödülü: 1.Uğur Yıldırım(KSK. Yelken), 2.Ege Taşkaya(FYİK), 3.Deniz Akış(Göztepe Yelken), 4.Özlem Öznur Özcan, 5.Medine Havva Tatlıcan(Göztepe Yelken)

Optimist Kız: 1.Özlem Öznur Özcan(Göztepe Yelken), 2.Medine Havva Tatlıcan(Göztepe Yelken), 3.Pelin Şahin(FYİK)

Optimist Junior: 1.Mert Doğan(FYİK), 2.Defne İsabel Ramirez Zambrano(Göztepe Yelken), 3.Fikret Tacar(KSK Yelken), 4.Yağız Karaca(FYİK), 5.Devin Özsöz(KSK Yelken)

Optimist Junior Kız: 1. Defne İsabel Ramirez Zambrano(Göztepe Yelken), 2.Simru Duru Ayazoğlu(Arkas Çeşme Yelken), 3.Elif Güldoğan(FYİK)

Laser 4.7 Genel-Reha Midilli Anma Ödülü: 1.Yenisey Yalta(FYİK), 2.Irmak Karaorman(FYİK), 3.Tunç Erdoğanlar(İTK Yelken), 4.Berk Tunç(İTK Yelken), 5.Selin Yamaner(İTK Yelken)

Laser 4.7 Junior: 1.Yenisey Yalta(FYİK), 2.Irmak Karaorman(FYİK), 3. Berk Tunç(İTK Yelken)

Laser Radial: 1.Emir Işıklıgil(ARM Urla Yelken), 2.Murat Önder Ergun(ARM Urla Yelken)

Özel Sporcular için Fenerbahçe Spor Kulübü Özel Ödülü: Mehmet Özdemir ve Görkem Gökbulut

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 18:59
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176