banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Kdz. Ereğli’de kurumlar dezenfekte ediliyor

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDE KORONA VİRÜSÜNE KARŞI ÖNLEM AMACIYLA ÖĞRETMENEVİ VE SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BİNALARINDA DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI YAPILDI.

ZONGULDAK 16.03.2020, 14:29
Kdz. Ereğli’de kurumlar dezenfekte ediliyor

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde korona virüsüne karşı önlem amacıyla Öğretmenevi ve Sosyal Güvenlik Kurumu binalarında dezenfekte çalışmaları yapıldı.

Kdz. Ereğli ilçesinde Öğretmenevi ve Sosyal Güvenlik Kurumu korona virüs tehdidine karşı önlemlerini arttırdı. İlçede faaliyet gösteren öğretmenevi restoranı, misafir odaları başta olmak üzere, binanın tüm bölümlerinde dezenfekte çalışması yapıldı. Durumun hassasiyetine önem verdiklerini vurgulayan Kdz. Ereğli Öğretmenevi Müdürü Vedat Açıkalın, koronavirüse karşı önlem aldıklarını söyledi. Açıkalın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kdz. Ereğli Ögretmenevi olarak tüm dünyada görülen covid-19 salgınına önlem olarak tüm bölümlerimizde dezenfektan çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kdz. Ereğli ilçesinde sosyal Güvenlik Kurumu binasının tüm birimleri ve kullanım alanları da koronavirüse karşı önlem amacıyla detaylı bir şekilde ilaçlanarak dezenfekte edildi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102