banner191

banner148

banner179

banner176

Eren Enerji’den Emniyete Motosiklet Hibesi Desteği

Zonguldak’ta faaliyet gösteren Eren Enerji Firması, Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus Ekipleri’nin kullanımı için dört adet motosiklet hibesi desteğinde bulundu.Zonguldak Valiliği önündeki törene Eren Holding Yönetim Kurulu Üyesi...

ZONGULDAK 02.03.2016, 16:24
Eren Enerji’den Emniyete Motosiklet Hibesi Desteği
Zonguldak’ta faaliyet gösteren Eren Enerji Firması, Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Yunus Ekipleri’nin kullanımı için dört adet motosiklet hibesi desteğinde bulundu.
Zonguldak Valiliği önündeki törene Eren Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Eren Enerji A.Ş Genel Müdürü Emir Eren ile Emniyet Müdürü Osman Ak katıldı. Törende konuşan Eren Enerji Genel Müdürü Emir Eren, şehit ailelerine de ev desteğinde bulunulduğunu hatırlatarak şöyle dedi:
“Zonguldak’ta faaliyet gösterdiğimiz için sosyal konularda duyarsız kalmak istemiyoruz. Valimiz ve Emniyet müdürümüzle zaman zaman istişare ediyoruz. Neler yapabiliriz onu konuşuyoruz. Neticesinde şehitlerle ilgili çalışmamız oldu. Emniyetin de böyle bir ihtiyacı vardı. Bir kısım katkıda bulunduk. Ben teşekkür ediyorum. Duyarsız kalamayız. Şehrin sorunlarıyla ilgilenmemiz gerektiğine inanıyoruz. Dört motosiklet hibesinde bulunduk. Biz şehitlere sadece basında haberleri dinleyip çok üzüldük demek yeterli olmadığını düşündük. Valimizle birlikte istişare yaptığımızda bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Beraber bu fikri geliştirdik.”
Emir Eren, hibe edilen motosikletlerden birine binerek gazetecilere poz verdi. Yeni motosikletlerini teslim alan polis ekipleri tören alanından ayrıldılar.
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?