banner191

banner148

banner179

banner176

Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Kur’an Kursu Hocalarını Umreye Gönderdi

Yozgatlı hayırsever iş adamı Bilal Şahin, Şefaatli ilçesinde bulunan Kur’an kurslarında görevli 31 kişilik grubu umreye gönderdi.Yatsı namazından sonra Bilal Şahin Külliyesi’nde düzenlenen uğurlama törenine Müftü Vekili Süleyman Eroğlu,...

YOZGAT 12.05.2016, 23:40
Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Kur’an Kursu Hocalarını Umreye Gönderdi
Yozgatlı hayırsever iş adamı Bilal Şahin, Şefaatli ilçesinde bulunan Kur’an kurslarında görevli 31 kişilik grubu umreye gönderdi.
Yatsı namazından sonra Bilal Şahin Külliyesi’nde düzenlenen uğurlama törenine Müftü Vekili Süleyman Eroğlu, hayırsever iş adamı Bilal Şahin, umreye gidenler hoca ve öğrencileriyle yakınları katıldı. Daha önce fabrikalarında çalışan işçileri, işçi eşlerini, Kuran kursu hocaları, hafızları, ilahiyat fakültesi öğrencileri ve vatandaşları Umre için kutsal topraklara gönderen hayırsever iş adamı Bilal Şahin, bugün de Şefaatli ilçesindeki Kur’an kurslarında görevli hocalar ve hafızları gönderdi. Daha önce Yozgat merkez ve Yerköy ilçesinden vatandaşları umreye gönderdiğini ifade eden Şahin, şimdi de Şefaatli ilçesinden gönderdiğini ve imkan buldukça da diğer ilçelerden de vatandaşları umreye göndermek istediğini söyledi. Özellikle başarılı Kur’an kursu hocalarını, hafızları ve öğrencileri umre ile ödüllendirdiğini ifade eden Şahin, “Başarılı insanları ödüllendirmek gerekir. Elimde imkan oldukça bu tür hizmetleri sürdüreceğim. İnşallah bu diğer iş adamlarımıza da örnek olur onlarda işçilerini ve vatandaşları umreye gönderir” diye konuştu.
Kur’an kursu hocaları Şahin’e teşekkür ederek, "Çok mutluyuz, iş adamımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah bu şehide hayır hizmetlerinde bulunan iş adamlarımızın sayısını artırsın" dedi.
Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?