banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Kocaeli Dünya Kupası'nda kazanan dostluk ve kardeşlik oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Öğrenci Birimi'nin organize ettiği Kocaeli Dünya Kupası organizasyonunda kazanan dostluk oldu.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Uluslararası Öğrenciler...

YEREL 12.05.2016, 11:52
43
Kocaeli Dünya Kupası'nda kazanan dostluk ve kardeşlik oldu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Öğrenci Birimi'nin organize ettiği Kocaeli Dünya Kupası organizasyonunda kazanan dostluk oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Uluslararası Öğrenciler Birimi'nin Kocaeli'ndeki 12 farklı ülkeden öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirdiği Kocaeli Dünya Kupası organizasyonunda final maçı, Orta Afrika'dan Çad ile Arnavutluk takımları arasında oynandı. Yapılan zorlu mücadelede Çad, rakibini 5-0 mağlup ederek kupayı kaldırdı.

ORTA AFRİKA CUMHURİYETİ KUPAYI KALDIRDI

Doğukışla Gençlik Parkı'nda yapılan final maçına; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Raşit Fidan, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Dr. Ali Yeşildal, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Bekir Köksal, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Ensar Demir, Spor Şube Müdürü Doğa Ergün katıldı. Dostluk ve kardeşlik havasında yaklaşık on gün boyunca devam eden turnuvada birinciliği Çad alırken, Arnavutluk takımı turnuvayı ikinci olarak tamamladı. Ürdün ile üçüncülük maçı oynayan Afganistan takımı ise turnuvada üçüncü oldu.

KUPAYI OKUMUŞ'UN ELİNDEN ALDILAR

Organizasyonda birinci olan takımın oyuncularına spor çanta ve spor ayakkabı hediye edildi. Birinci olan takım, kupayı ve hediyelerini, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş'un elinden aldı.Cihan
Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü