banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Batman’da İstihdam Kurulu toplandı

2016 yılı 3. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, Batman Valisi Ahmet Deniz başkanlığında toplandı.İŞKUR tarafından Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Deniz'in yanı sıra Vali Yardımcısı Şener Çağlar, İl Özel...

YEREL 15.07.2016, 16:45
Batman’da İstihdam Kurulu toplandı
2016 yılı 3. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, Batman Valisi Ahmet Deniz başkanlığında toplandı.

İŞKUR tarafından Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Deniz'in yanı sıra Vali Yardımcısı Şener Çağlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, kamu kurumlarının yöneticileri, meslek odaları, sendikalar ve STK temsilcileri ile kurul üyeleri katıldı.

Vali Deniz'in konuşmasıyla başlayan toplantı, İŞKUR İl Müdür Vekili Mahmut Polat'ın kurula yaptığı sunumla devam etti.
Konuşmasında, İŞKUR tarafından yürütülen mesleki eğitimlerin önemli olduğuna değinen Vali Deniz, işsizlikle mücadele etmek için üretim kapasitesinin geliştirilmesi ve mesleki eğitimlerin daha da çeşitlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Daha sonra İŞKUR İl Müdür Vekili Mahmut Polat, 2016 yılının ilk altı ayında yapılan çalışmalar ve ikinci altı aylık dilimde yürütecekleri projelere ilişkin kurula bir sunum yaptı. İŞKUR faaliyetlerine ilişkin yapılan sunumun ardından kurul üyeleri ilde işsizlikle mücadele ve istihdamın artırılması konularında görüş alışverişinde bulundu.
Cihan
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?