DEFAV Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Başkan Kapt. Koray Karagöz, Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi’nin ihale bedelinin ödendiğini belirterek şu açıklamayı yaptı :

“3 Şubat 2024 tarihinde yaptığımız DEFAV Genel kurulumuzda sizlerden aldığımız destekle, Kadıköy’deki Beybabalarımızın ve bir çok STK’mızın buluşma yeri olan Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi’mizin  satış ihalesine katılım sağlanmış ve 18 milyon TL bedelle ihaleye çıkan merkezimizi 27 Şubat tarihinde 13 milyon 268 bin 000 TL + kdv + masraflar bedelle kazanmıştık. DEFAV olarak katıldığımız ihaleyi kazandığımızı büyük bir mutlulukla sizlerle paylaşmıştık. Bir hafta gibi çok kısa bir sürede camiamızdan, DEFAV mütevellilerimizden, DEFAMED Yönetim Kurulu’ndan, STK’larımızdan, dostlarımızdan gelen destekle beraber DEFAV kendi öz varlıklarından gereken ödeme dün itibari ile yapılmıştır.

Ayrıca, DEFAV Yönetim Kurulu Üyeleri’nden 3 Milyon TL bağış geldiğini de sizlerle paylaşmak isteriz.

ABD, İran'dan Ele Geçirilen Silahları Ukrayna'ya Gönderdi ABD, İran'dan Ele Geçirilen Silahları Ukrayna'ya Gönderdi

Her zaman olduğu gibi YDO ruhu tek yürek olarak hareket etmiş ve bütün mezunlarımız için çok değerli olan Gündüz Aybay Denizcilik Merkezi camiamıza kazandırılmıştır. Bu sebeple ne kadar gurur duysak azdır. Maddi manevi desteklerini esirgemeyenlere sonsuz şükranlarımızı sunarız.”

Editör: Nermin İstikbal