banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

Boğaz Güvenliği İhaleye Çıktı

KEGKİ Türk boğazlarında seyir yardımcılarının uzaktan İzlenmesi ve kontrolü sistemini almak üzere ihale açtı.İhale, 11 Mayıs 2005 tarihinde yapılacak.

BOĞAZLAR 24.03.2005, 11:35
1792
Boğaz Güvenliği İhaleye Çıktı

Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma İşletmeleri Genel Müdürlüğü, (KEGKİ) Türk boğazlarında seyir yardımcılarının uzaktan İzlenmesi ve kontrolü sistemini almak üzere ihale açtı.

Resmî Gazete'de yayımlanan duyuruya göre İstanbul ve Çanakkale'de kurulacak sistem, teknik şartnamede belirtilen toplam 85 adet mahale montajı yapılarak çalışır vaziyette anahtar teslimi ile gerçekleştirilecek.

İhale, 11 Mayıs 2005 tarihinde saat 14.00'de KEGKİ Genel Müdürlüğü'nde toplanacak komisyon tarafından yapılacak.

zleşmenin imzalanmasını müteakip toplam 12 aylık süreyi kapsayacak olan isin ihalesine, yerli ve yabana firmalar katılabilecek.

İhaleye katılmak isteyenler teknik şartnameyi, KEGKİ Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Baş-kanlığı'ndan bedel ödeyerek temin edebilecekler.

Teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale günü, İhale saatine kadar KEGKÎ Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yazı İsleri Servisi'ne verilecek.

İstekliler ihalede teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecek.

İhaleye konsorsiyumlar teklifte bulunamayacak.

(Haber: DÜNYA Gazetesi Perşembe Rotası Eki)

Yorumlar (0)
19
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?