banner191

banner148

banner179

banner176

Huzur Erkek Öğrenci Yurdu 21. mezuniyet sevincini yaşadı

Trabzon’un Akçaabat ilçesi Söğütlü mahallesinde hizmet veren Huzur Erkek Öğrenci Yurdu bu yıl 21. mezunlarını vermenin sevincini yaşadı.Yurt binasında düzenlenen mezuniyet törenine çok sayıda davetli katılırken, törende yurtta kalarak...

TRABZON 22.05.2017, 10:42
Huzur Erkek Öğrenci Yurdu 21. mezuniyet sevincini yaşadı

Trabzon’un Akçaabat ilçesi Söğütlü mahallesinde hizmet veren Huzur Erkek Öğrenci Yurdu bu yıl 21. mezunlarını vermenin sevincini yaşadı.

Yurt binasında düzenlenen mezuniyet törenine çok sayıda davetli katılırken, törende yurtta kalarak Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin (KTÜ) çeşitli bölümlerinden mezun olan öğrenciler çeşitli konuşmalar yaptı. Törende konuşan Huzur Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Süleyman Güveli ise KTÜ’de eğitim gören ve yurtlarında kalan öğrencilere 22 yıldır insani, milli ve manevi değerlerin öğretildiğini belirtti. Güveli “Yurdumuz 22 yıldır Trabzon’da hizmet veriyor. Bugüne kadar 250’e yakın öğrenciyi yurdumuzdan mezun ettik. Mezun olan öğrencilerimiz, mezun olduklarında hem mesleki formasyonlarını kazanmış, hem de insani, manevi ve milli değerlere sahip bir şekilde Trabzon’dan ayrılıyorlar. Yurdumuzdan aldıkları bu değerleri gittikleri yerlerde başkalarına da aktarıyorlar” dedi.

Okunan şiirler ve yapılan konuşmaların ardından bu yıl yurttan mezun olan 5 öğrenciye plaketleri verilirken, tören toplu hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?