Türk Armatörler Birliği, STORMGEO ile birlikte düzenleyeceği  “Gemiler için Operasyonel, Teknik, Çevre ve Enerji Verimliliği Yazılım Programı”nın alımı konulu lansman ile ilgili basın duyurusu yayınladı.

Duyuru şu şekildedir:

Türk Armatörler Birliği “Gemiler için Operasyonel, Teknik, Çevre ve Enerji Verimliliği Yazılım Programı”nın alımı konusunda STORMGEO ile bir lansman düzenliyor.

Türk Armatörler Birliğince yaklaşık 1 yıl süredir çalışılan ve üzerinde anlaşmaya varılmış olan “Gemiler için Operasyonel, Teknik, Çevre ve Enerji Verimliliği Yazılım Programı”nın ortak bir alım havuzu içerisinde StormGeo’dan alınması kararlaştırılmıştır. Bu konu üzerinde uzun yıllardır kendini ispatlamış bir marka olan StormGeo’nun S-Suite adlı yazılım programı özel bir fiyat ile Türk Armatörler Birliği Üyesi olan firmalara sunulmuştur.

Bu kapsamda Türk Armatörler Birliği tarafından StormGeo firması ile ortaklaşa bir şekilde söz konusu yazılımın lansmanı ve imza töreni, yazılımın tanıtımı, bu yazılıma neden ihtiyaç duyulduğunun operasyonel ve teknik açıdan anlatılacağı bir etkinlik düzenlenmiştir.

Etkinlik 9 Mart 2023 Perşembe günü 13:30-17:30 saatleri arasında İstanbul Marriott Asia Otel’de gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe özellikle gemi sahibi armatörlerimizin katılımı önem arz etmektedir. Yine armatörlerle beraber firmaların üst düzey yöneticileri, departman yöneticileri ve konuyla ilişkili enspektörlerin katılımı uygun olacaktır.

Etkinliğimiz ücretsiz olup kayıt yapılması gerekmektedir.

Etkinliğe Kayıt İçin: https://www.eventbrite.com.au/e/enerji-verimliligi-bilgisayar-yazlm-s-suite- ortak-alm-lansman-tickets-567872992407

Ayrıca her gün (haftasonu hariç) 10:00-16:00 saatleri arasında +90 (216) 504 94 00 nolu telefon numaramızdan veya [email protected] mail adresinden Ad/soyad, Şirket İsmi, Şirketteki Görevi ve mail adresi bilgisini ileterek de etkinlik kaydı oluşturabilir.

Saygılarımızla

Hüseyin Çınar
Türk Armatörler Birliği Genel Sekreter

Editör: Nermin İstikbal