banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

THY, Avrupa basketbolunun en iyilerini biraraya getirecek

Türk Hava Yolları (THY), 13-15 Mayıs tarihlerinde, Avrupa basketbolunun en iyilerini Berlin’de düzenlenecek finallerde bir araya getirecek. Avrupa’nın en iyi dört basketbol takımı, Turkish Airlines Euroleague Basketball dörtlü finalleri kapsamında,...

Spor 12.05.2016, 16:49
26
THY, Avrupa basketbolunun en iyilerini biraraya getirecek
Türk Hava Yolları (THY), 13-15 Mayıs tarihlerinde, Avrupa basketbolunun en iyilerini Berlin’de düzenlenecek finallerde bir araya getirecek.

Avrupa’nın en iyi dört basketbol takımı, Turkish Airlines Euroleague Basketball dörtlü finalleri kapsamında, Almanya’nın başkenti Berlin’de bir araya geliyor. 2009'da kapalı gişe bir temsile sahne olan final serisi, bu yıl da yine Mercedes-Benz Arena ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Paris, Barselona, İstanbul, Londra, Milano ve Madrid’in ardından kıyasıya rekabet, bir kez daha bu sahnede hayat bulacak.

Sezon boyunca ciddi bir mücadele vererek 20 önemli kadroyu rekabet dışı bırakan dört seçkin takım, dörtlü finallerde karşı karşıya geliyor. 13 Mayıs’ta oynanacak yarı finallerde İstanbul’dan Fenerbahçe, İspanyol rakibi Laboral Kutxa Vitoria ile karşılaşacakken, CSKA Moskova ve Kuban Krasnodar’ı karşı karşıya getirecek diğer müsabaka ise Rus derbisine sahne olacak.

Organizasyonla ilgili görüş bildiren THY Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Euroleague Basketball’un Avrupa’nın en üst düzey ve dünyanın en popüler basketbol organizasyonlarından biri olduğunu dile getirdi. Euroleague Basketball ile 2010 yılında başlattıkları kurumsal işbirliğini güçlendirdiklerini söyleyen Olmuştur, “THY markasının küresel ölçekli bilinirliğini ve prestijini perçinlemiş bulunuyoruz. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca, Turkish Airlines Euroleague’e adımızı vermenin ve Eurocup turnuvasının küresel sponsoru olmanın gururu içerisindeyiz. Sporun, farklı ulus ve kültürleri bir araya getirmedeki baskın gücünden hareketle hedef kitle ile farklı bir iletişim geliştirme imkânı sunan bu ve benzeri işbirlikleri sayesinde, markamızın sadece Türkiye’deki değil, dünya genelindeki etkinliğini artırarak devam ettirmekteyiz.” dedi.
Cihan
Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü