banner191

banner148

banner179

banner176

Gevrek, katıldığı panelde tesisleşme ve gelecek yapılanmasıyla ilgili konuştu

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği’nin düzenlemiş olduğu "Anadolu kulüpleri kurumsal yönetimi, kalıcı gelir kaynakları, altyapı sorunları ve çözüm önerileri” konulu panele katıldı.Konuşmacı...

Spor 23.01.2018, 17:53
Gevrek, katıldığı panelde tesisleşme ve gelecek yapılanmasıyla ilgili konuştu

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği’nin düzenlemiş olduğu "Anadolu kulüpleri kurumsal yönetimi, kalıcı gelir kaynakları, altyapı sorunları ve çözüm önerileri” konulu panele katıldı.

Konuşmacı olduğu panelde Türk futbolunun önemli sorunlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gevrek’e katılımcılar büyük ilgi gösterdi.

Gevrek, burada yaptığı konuşmada Evkur Yeni Malatyaspor ile ilgili gelecek planlamasına da değinerek, “Taraftar sıralamasında Türkiye’de ilk 7’deyiz. Bu yoğun ilgi ve sıralamaya bölge halkının katkıları çok büyük. Adımız Malatya olabilir ama biz bölgenin takımı olduğumuzu düşünüp, bölgeyi temsil etmeye çalışıyoruz. Kulüp olarak ileriye dönük ciddi projelerimiz var. Gerek tesisleşme, gerekse kurumsallaşma adına çalışmalarımız söz konusu. Futbolumuzdaki ekonomik düşüşlerin önlenmesi adına titiz bir çalışma içerisine girilmeli” dedi.

Panelin sonunda Başkan Adil Gevrek’e günün anısına plaket verildi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
21
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?