banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Engelliler yüzme yarışı yapıldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri AŞ tarafından Talas Spor ve Sosyal Tesisleri'nde Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Yüzme Yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere madalya ve ödülleri verildi.Büyükşehir...

Spor 15.03.2016, 09:53
Engelliler yüzme yarışı yapıldı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri AŞ tarafından Talas Spor ve Sosyal Tesisleri'nde Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Yüzme Yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada dereceye girenlere madalya ve ödülleri verildi.

Büyükşehir Belediyesi Bedensel Engelliler Yüzme Yarışması'na 20 sporcu katıldı. Serbest stilde gerçekleştirilen yarışmada finale kalan 6 sporcudan Battal Karasu 28,09'luk derecesiyle birinci olurken Yakup Kıska 33,45'lik derecesi ile ikinciliği, Tahsin Gürbüz ise 39,02'lik derecesi ile üçüncülüğü elde etti.

Yarışmaya katılan sporcular, Büyükşehir Belediyesi'nin şehirde bulunan engellileri spora teşvik etmek için büyük gayret sarf ettiğini belirtirken, yapılan organizasyonun kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirek yetkililere teşekkür ettiler.

Yarışmanın sonunda dereceye giren sporculara madalyaları takılarak hediyeler verildi.
Cihan
Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?