banner191

banner148

banner179

banner176

Ceylan İnşaat 16. Spor Ödülleri sahipleri buldu

Ceylan İnşaat 16. Spor Ödülleri sahiplerini buldu. Sporun ‘en’lerinin seçildiği geçeye Türkiye’de daha önce görev yapmış olan Daum ve Toshack da katıldı.Ceylan İnşaat 16. Spor Ödülleri, gerçekleşen organizasyonla sahiplerini buldu....

Spor 22.01.2018, 21:41
Ceylan İnşaat 16. Spor Ödülleri sahipleri buldu

Ceylan İnşaat 16. Spor Ödülleri sahiplerini buldu. Sporun ‘en’lerinin seçildiği geçeye Türkiye’de daha önce görev yapmış olan Daum ve Toshack da katıldı.

Ceylan İnşaat 16. Spor Ödülleri, gerçekleşen organizasyonla sahiplerini buldu. Türkiye’de daha önce görev yapmış teknik direktörler John Benjamin Toshack ve Christoph Daum’un yanı sıra Bulgaristan futbolunun efsanevi isimlerinden birisi olan Hristo Stoichkov da törende hazır bulundu. Bulgar futbolcunun konuşma sırasında tercümanlığını Beşiktaş’ın eski futbolcusu Nihat Kahveci yaptı. Nihat’ı Beşiktaş altyapısında keşfederek A takıma kazandıran John Benjamin Toshack, eski öğrencisiyle uzun süre sohbet etti. Takım sporlarında Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı yılın altın kadınları ödülünü alırken, Ampute Milli Futbol Takımı da yılın altın adamları ödülüne layık görüldü. Milli güreşçi Rıza Kayaalp de Türk sporu şeref madalyası aldı. Yılın yöneticisi ise Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın oldu.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
15°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?