banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Çeşme’de Sonbahar Trofesi heyecanı devam ediyor

Uluslararası Çeşme Yat Kulübü (ICYC) ve Ege Açıkdeniz Yat Kulübü’nün (EAYK) ortaklaşa düzenlediği İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru 2. Ayak yarışları, İzmir’in Çeşme ilçesinde gerçekleştirildi.İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme...

Spor 23.10.2017, 17:23
Çeşme’de Sonbahar Trofesi heyecanı devam ediyor

Uluslararası Çeşme Yat Kulübü (ICYC) ve Ege Açıkdeniz Yat Kulübü’nün (EAYK) ortaklaşa düzenlediği İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru 2. Ayak yarışları, İzmir’in Çeşme ilçesinde gerçekleştirildi.

İzmir Sonbahar Trofesi Çeşme Parkuru 2. Ayak yarışlarıNA 33 tekne katıldı. İkinci ayağın ilk günü, Marina Yacht Club’te yapılan brifingin ardından başladı. Denizde iki saat rüzgar bekleyişinin ardından saat 13:07’de start verildi. Zaman zaman rüzgarın 3 knot’a kadar düşmesine rağmen planlanan iki yarış gerçekleştirildi.

Ödül töreninde ise kazananlar kupalarına kavuştu. Ödül töreninde konuşma yapan BUVAK Başkanı Ülkü Belkıs Karlı, her sene Sonbahar Trofesinde yarışçılar ile beraber olmaktan mutluluk duyduklarını ve bundan sonra da hep beraber olacaklarını belirtti. Ayrıca tüm yelkenseverlere ve yarışçılara destekleri için teşekkürlerini iletti.

Sonbahar Trofesi 3. ayak yarışlarının 4-5 Kasım’da Çeşme Marina’da gerçekleştirileceği açıklandı.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
19
kapalı
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102