banner191

banner148

banner179

banner176

Vali Barut, Özel Harekat Polisleriyle Moral Yemeğinde Buluştu

Sivas Valisi Alim Barut, Diyarbakır Sur ve Şırnak Cizre’ye geçici görevle giden olan özel harekat polisleriyle moral yemeğinde buluştu.Polis Evinde gerçekleştirilen yemeğe Vali Alim Barut’un yanı sıra 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı...

SİVAS 02.03.2016, 17:51
Vali Barut, Özel Harekat Polisleriyle Moral Yemeğinde Buluştu
Sivas Valisi Alim Barut, Diyarbakır Sur ve Şırnak Cizre’ye geçici görevle giden olan özel harekat polisleriyle moral yemeğinde buluştu.
Polis Evinde gerçekleştirilen yemeğe Vali Alim Barut’un yanı sıra 5’inci Piyade Eğitim Tugay Komutanı Fatih Celalettin Sağır, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü, İl Jandarma Komutanı Bektaş Arslan, İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan ve özel harekat polisleri katıldı.
Moral yemeğinde konuşan Vali Alim Barut,’’Aslında devletim adına sizlere teşekkür etmek için geldim. Vatan size minnettar, siz orada ülkenin bekası için terör örgütüyle savaşırken Türk Milletinin duası hep sizinle. Ülkemize bir daha şehit ateşi düşürmesin. Umarım bir an huzur ve güven ortamı sağlanır. Allah’ım yar ve yardımcınız olsun.’’dedi.
Özel hareket polisleri ise Diyarbakır Sur ve Şırnak Cizre’de güvenlik güçlerinin koordinasyon içinde çalıştığını, çatışma bölgelerine göreve giderken vatan ve millet sevgisinin her şeyden önce geldiğini belirttiler.
Program, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?