banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Sivaslı Ev Hanımlarından Terörle Mücadeleye Anlamlı Destek

Sivaslı ev hanımları Sivas İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli olup Güneydoğu’da terörle mücadele eden özel harekat polislerine moral vermek için yün çorap ördü. Çorap kolilerinin içine konulan mektuplar ise okuyanları duygulandırdı.Ev...

SİVAS 02.03.2016, 17:33
Sivaslı Ev Hanımlarından Terörle Mücadeleye Anlamlı Destek
Sivaslı ev hanımları Sivas İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli olup Güneydoğu’da terörle mücadele eden özel harekat polislerine moral vermek için yün çorap ördü. Çorap kolilerinin içine konulan mektuplar ise okuyanları duygulandırdı.
Ev hanımlarının Güneydoğu’da terörle mücadele eden polisler için örmüş oldukları yün çoraplar ve yazmış oldukları mektuplar Şırnak’ta görev yapan polislere ulaştırmak üzere ve Şırnak iline göreve gidecek çevik kuvvet ekibiyle gönderildi.
Bir vatandaş tarafından kaleme alınan ve besmele ile başlayan mektupta, "Kutsal olan vatan toprağını, bayrağımızı, mukaddesatımızı ve yarınlarımızı sabırla, sebatla, her türlü zorlukta koruduğunuz ve kolladığınız için evvela şükranlarımızı sunuyoruz. Küçücük bir katkı, bir yumak sıcaklık.Yalnız değilsiniz demek adına gönderiyoruz hediyelerimizi" ifadeleri yer aldı.
Bir başka vatandaşın yazdığı mektupta ise Türk milletinin dualarının terörle mücadele eden güvenlik güçleriyle beraber olduğu belirtilerek şunlar kaydedildi.
"Bizler burada rahat uyurken, canlarını ortaya koyan kardeşlerimize küçük bir armağan olarak bu acizane hediyelerimizi, sevgi, muhabbet ve dualarımızı kabul ederseniz bizi bahtiyar edersiniz. Sivaslı kardeşlerimizle sizlerin yanındayız. Allah, size güç ve kuvvet nasip etsin. Yüce Türk milleti adına en küçüğümüzden en büyüğümüze kadar saygı ve sevgilerimizle. Rabbim, sizleri korusun, yar ve yardımcınız olsun."
Yorumlar (0)
17°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?