banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Gazetecilere Vapurlar Ücretsiz

İDO'dan yapılan açıklamada; Sarı basın kartı sahiplerinin, Şehir Hatlarına ve İstanbul Deniz Otobüslerine ücretsiz yararlanmaya başladıkları bildirildi.

SERBEST KÜRSÜ 14.04.2005, 01:13
Gazetecilere Vapurlar Ücretsiz

GAZETECİLERE VAPURLAR ÜCRETSİZ

İDO'dan yapılan açıklamada; Sarı basın kartı sahiplerinin, Şehir Hatlarına ve İstanbul Deniz Otobüslerine ücretsiz yararlanmaya başladıklarını bildirildi.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ise sarı basın kartı sahiplerinin, Şehir Hatları'nın İstanbul Deniz Otobüsleri'ne devredilmesinin ardından yeniden vapurlardan ücretsiz yararlanmaya başladıklarını  açıkladılar.

TGC'den yapılan yazılı açıklamada, Başkan Orhan Erinç ve Genel Sekreter Turgay Olcayto'nun, uygulama dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy'a, cemiyet üyeleri ve tüm gazeteciler adına teşekkür mesajı gönderdikleri kaydedildi.

DenizHaber.Com


Yorumlar (3)
denizci vatandas 15 yıl önce
basın olumsuzluklarınızı yamasın diyemi

ucertsiz gecis hakkı verildi.
mehmet aydın 15 yıl önce
Gazetecilerin can ve mal güvenliği içerisinde, üstelik çok düşük ücretlerle bu görevi yaptıklarını bilmeyenler, ücretsiz taşıma karşı çıkmasınlar
yaprak kemerci 15 yıl önce
vapurlar kaldırılamaz,onlar ıstbulun sımgesı.boyle bıseyınn olması ıstbula vas demektır.haydarpasa garının yerıne alısverıs merkezı yapılacakmıs.zaten sehrımızde yeterınce alısverıs merkezı var.ne gergı var tarıhı bıseyı ortadan kaldırıp yerıne alısverıs merkezının yapılmasııının.bunların olmasını ıstemıyoruz.lutfen soyledıklerımız dıkkate alınsın!
16
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102