banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Yenilenen Türk P&I Yat Sigorta kesintisiz hizmet sunuyor

Denizcilik sigortalarında Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketi olarak hizmet veren Türk P&I, su araçlarının gövde ve sorumluluk sigortalarındaki uzmanlığını yatlar için de sunuyor.

SEKTÖRDEN 18.11.2019, 13:36 18.11.2019, 22:37
198
Yenilenen Türk P&I Yat Sigorta kesintisiz hizmet sunuyor

Yenilenen Türk P&I Yat Sigorta kesintisiz hizmet sunuyor

Kuruluşundan bu yana Türkiye’nin Su Araçları Sorumluluk Sigortalarında piyasa lideri rolünü üstlenen ve Su Araçları Sigortalarında en büyük hacme sahip sigorta şirketleri arasında yer alan Türk P&I, yenilenenYat Sigortası ürünü ile yatlara sigorta teminatı sağlıyor. Yat sigortacılığında dünyada kabul görmüş en ileri sigorta uygulamaları, Türk denizcisinin sigortacısı olan Türk P&I tarafından, Türk yatçılarının ihtiyaçları göz önüne alınarak Türk P&I Yat Sigortası kapsamında bir araya getirildi.

Yatın kendisine gelecek maddi zararların yanı sıra, 3. Şahıslara karşı verilebilecek zararların tazminat yükümlülüğü, harp ve grev gibi hallerden kaynaklanabilecek zararlar, çevre kirliliği, yatın elektronik aksamlarına gelebilecek zararlar, yat sahibi ve misafirlerinin ferdi kazalar sonucu yaralanma, ölüm, sürekli sakatlık ve tedavisi sonucu ortaya çıkabilecek tazminatlar, sigortasız tekne kullanıcılarının sigortalı tekneye verebileceği zararlar, teknedeki kişilerin denize düşme sonucu kurtarılmasından doğan masraflar, teknenin kendisinin kurtarılma ihtiyacı olması halinde doğabilecek kurtarma ve yardım masrafları, ayrıca teknedeki kişisel eşyaların ve balıkçılık malzemelerinin başına gelebilecek tamir ve ikame masrafları, Türk P&I Yat Sigortası tarafından sağlanabilen teminatlardan sadece bazıları.

Yatın, su sporlarında kullanılması, yarışlara katılması gibi haller de Türk P&I Yat Sigortası kapsamında sigortalanabilmektedir.

Son derece geniş tutulan bu teminat yelpazesinin yanı sıra, yat sahibinin ihtiyaç duyması halinde talep edebileceği asistans hizmetleri ve yatın kullanımından kaynaklı hukuksal koruma gibi ek menfaatler de yine Türk P&I’ın yat sigortalılarına sunulabilmektedir.

Yüzlerce yat sahibi, Türk suları ve dünya denizlerinde yatlarını Türk P&I Yat Sigortası’nın sağladığı güven ve huzur ile kullanmaktadır. Türk P&I, Türkiye’nin yanı sıra, dünya çapındaki 370’in üzerindeki profesyonel temsilcisi ile yat sahiplerinin her zaman yanındadır.

Yorumlar (0)
17
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü