Türkiye Denizcilik Federasyonuna Yeni Katılımlar Oldu

Türkiye Denizcilik Federasyonuna katılım talebinde buluna (TÜRDEF) Marmara Denizciler Derneği (MARDER) ile I.Ü. Deniz Ulaştırma Ve İşletme Mühendisleri Mezunlar Derneği (İÜ DUİMDER ) üyelikleri yapılan Yönetim Kurulu toplantısında oy birliğiyle kabul edildi.

Türkiye Denizcilik Federasyonuna Yeni Katılımlar Oldu

İ.Ü Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisleri Mezunlar Derneği (İÜ DUİMDER) ve Marmara Denizciler Derneği (MARDER)'in Türkiye Denizcilik Federasyonu’na katılma talebi kabul edildi.

Konu ile ilgili TÜRDEF'ten yapılan açıklama şu şekilde:

"I.Ü. Deniz Ulaştırma Ve İşletme Mühendisleri Mezunlar Derneği (İÜ DUİMDER ) ve Marmara Denizciler Derneği (MARDER) in Türkiye Denizcilik Federasyonu’na katılma talebi ile yapmış oldukları başvurularına istinaden 27 Nisan 2017 tarihinde yapılan 08/2017 sayılı TÜRDEF Yönetim Kurulu toplantısında Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından oybirliği ile kabul edilerek her iki derneğin de Türkiye Denizcilik Federasyonu’na katılımları gerçekleştirilmiştir."

YORUM EKLE
YORUMLAR
T.C. Müh.Kaptan Refik Akdoğan
T.C. Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 2 yıl Önce

YENİ KATILANLARA HOŞ GELDİN DİYORUZ VE FEDERASYONUN PROGRAMINA UYGUN ÇALIŞMALAR BEKLİYORUZ. ALLAH SELAMET VERSİN. www. refikakdogan.com

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176