banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Türk Loydu’nun Dijitalleşme Yatırımları Tekne Boyutlandırma Yazılımı ile Devam Ediyor!

Türk Loydu yeni dijital normallere hızlı uyum sağlayarak süreçlerini buna göre şekillendirmek ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak amacıyla geliştirdiği yazılımlardan biri olan TL HULL SCANTLING/ ÇELİK TEKNE BOYUTLANDIRMA Programını müşterilerinin hizmetine sundu.

SEKTÖRDEN 22.03.2021, 20:26 Halit Emre İbrahimoğlu
72
Türk Loydu’nun Dijitalleşme Yatırımları Tekne Boyutlandırma Yazılımı ile Devam Ediyor!

TL HULL SCANTLING/ ÇELİK TEKNE BOYUTLANDIRMA Yazılımı'nın; kullanıcıların çelik gemilerin yapısal boyutlandırma hesaplarını kolaylıkla gerçekleştirebilmesi için tasarlandığını açıkladı.

Kolay Modelleme, Güçlü Tutarlılık ve Hata Kontrolü, Hızlı Hesaplamalar, Ayrıntılı Sonuçlara Tek Tıkla Erişim, Kullanıcı Dostu ve Sezgisel Arayüz gibi avantaj ve temel özelliklere sahip olduğu belirtilen TL HULL SCANTLING sayesinde müşterilerin; Geometrik Özelliklerin Hesaplanması, Tekne Kirişi Mukavemeti ve Nihai Mukavemet Kriteri, Akma Mukavemeti, Burkulma, Minimum Kalınlıklar, Levhaların ve Destek Elemanlarının Lokal Mukavemet Kriteri, Gemi Boyunca Enine Kesitlerin ve Enine Perdelerin Değerlendirmeleri işlemlerini daha hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilebilecekleri belirtildi.

Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, Türk Loydu’nun dijitalleşme süreçleri ve TL HULL SCANTLING/ ÇELİK TEKNE BOYUTLANDIRMA Yazılımı hakkında şu değerlendirmelerde bulundu;

“COVID-19 pandemisi, hali hazırda dijitalleşen dünyada şirketlerin süreçlerini hızlı bir şekilde dönüştürmesini zorunlu hale getirdi. Hizmetlerinin dijital versiyonlarını hızlı bir şekilde sunamayan veya uyarlayamayan şirketler için salgın acımasız oldu.

İçinde bulunduğumuz bu süreçte artık her şirketin dijital teknolojileri en verimli şekilde kullanabilmesi gerekiyor. Müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde yanıt verebilmek ve üstün kalitede rekabetçi bir servis hizmeti sunabilmek için bu bir zorunluluk. Dijital altyapılarını yenileyemiyen ve kimliklerini yeniden oluşturamayan şirketler bir gün yarışı terk etmek zorunda kalabililirler.

Türk Loydu olarak her zaman kullanıcıların beklentilerini anlamaya çalışarak teknoloji dünyasındaki değişimlerin bünyemizdeki sistemlere entegre edilmesini ve yazılım açısından gelişen imkanları müşterilerimizin hizmetine sunmaya çalışmaktadır.

Her kriz, zorluklarla birlikte bazı fırsatları da beraberinde getirir. COVID-19 salgını, bize dijitalleşme yolculuğumuzun hızlanması için ihtiyaç duyulan katılımı ve gereken fırsatları sağladı. Türk Loydu olarak sektörümüzde bizi öne çıkaran farklılaştırıcı unsurları belirleyerek dijital süreçlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.''

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
25
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü