banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Türk Loydu’nun Çin'de açtığı şirket faaliyetlerine başladı.

Türk Loydu, dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan Çin'de, Shanghai TL Conformity Assessment Services Ltd. Co. isimli şirketini resmi olarak kurdu.

SEKTÖRDEN 10.02.2021, 08:57 10.02.2021, 09:01 Nermin İstikbal
147
Türk Loydu’nun  Çin'de açtığı şirket faaliyetlerine başladı.

Türk Loydu, dünyanın en büyük ikinci ekonomisi olan Çin'de, Shanghai TL Conformity Assessment Services Ltd. Co. isimli şirketini resmi olarak kurdu.

Türk Loydu’nun geçen yıl Çin ziyareti sırasında tohumlarını attığı şirket faaliyetlerine başladı.

Türk Loydu, stratejik amaçları doğrultusunda, dünyanın ikinci büyük ekonomisi olan Çin Halk Cumhuriyeti’nde Şanghay merkezli Shanghai TL Conformity Assessment Services Ltd. Co. şirketini resmi olarak kurdu.

Türk Loydu’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kurumumuzun vizyonu ve hedefleri ile ülkemizin ihtiyaç duyduğu, uluslararası pazara kaliteli hizmetin sunulması açısından kritik önemde olan bu adımın atılmasında; müşterilerimizin yurtdışında ihtiyaç duyduğu güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlamak, devam eden mega projelerin faaliyetlerinin yürütülmesi ve muhtemel üçüncü taraf uygunluk değerlendirme hizmetlerinin sürdürülebilirliğinin temini, teknolojik bilgi transferinin geliştirilmesi ihtiyacı, belirleyici olmuştur.

Üçüncü taraf imalat ve montaj kontrol, belgelendirme, muayene ve gözetim faaliyetleri kapsamında hizmet verecek olan şirketimiz, hali hazırda personel ve yöntem belgelendirme, gözetim ve mega projelerde koordinasyon faaliyetlerini yürütecek.”

turl-loydu.jpg

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Karikatürü Tümü