banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Türk Loydu’ndan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na Ziyaret

Türk Loydu’ndan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na Ziyaret Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Halim Mete ve Genel Müdür Mehmet Çağlarca ve Sektör Direktörü Ayfer Adıgüzel’den oluşan Türk Loydu heyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ziyaret gerçekleştirdi

SEKTÖRDEN 20.04.2016, 09:28 Nermin İstikbal
303
Türk Loydu’ndan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na Ziyaret
Türk Loydu’ndan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na Ziyaret.

Türk Loydu’ndan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na Ziyaret Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Halim Mete ve Genel Müdür Mehmet Çağlarca ve Sektör Direktörü Ayfer Adıgüzel’den oluşan Türk Loydu heyetinin gerçekleştirdiği Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ziyareti kapsamında, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun ile yenilenebilir enerji sistemleri üzerine bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye katılan Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Türk Loydu Yönetim Kurulu geçmiş dönem üyeliği hasebiyle sektördeki tecrübe ve deneyimlerini paylaşarak çalışmalara destek oldular. Görüşmeler sonunda, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sn. Ali Rıza Alaboyun’a sektöre bugüne kadar göstermiş olduğu katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür edilerek, Türk Loydu özel plaketi takdim edildi.
Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü