banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Türk Armatörler Birliği Ankara'da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Türk Armatörler Birliği, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bedri İnce Başkanlığındaki bir heyet ile Türk Armatörler Birliği olarak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a, Hazine Müsteşarı Osman Çelik’e ve Kredi Garanti Fonu Genel Müdür’ü İsmet Gergerli’ye bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

SEKTÖRDEN 15.12.2016, 12:09 Nermin İstikbal
262
Türk Armatörler Birliği Ankara'da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Türk Armatörler Birliği Ankara'da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

Türk Armatörler Birliği, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bedri İnce Başkanlığındaki bir heyet ile Türk Armatörler Birliği olarak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a, Hazine Müsteşarı Osman Çelik’e ve Kredi Garanti Fonu Genel Müdür’ü İsmet Gergerli’ye bir dizi ziyaret gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu ziyaretlerde; gemi işletmecilerinin finansmana ulaşımının kolaylaştırılması kapsamındaki destek tedbirleri başta olmak üzere deniz ticaret sektörünü destekleyici mahiyetteki tedbirler konusunda karşılıklı değerlendirmelerde bulunulmuştur.

Ayrıca Türk Armatörler Birliği, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bedri İnce Başkanlığındaki bir heyet ziyaret esnasında deniz taşımacılığının günümüz ekonomik şartlarındaki durumu hakkında da bilgi sunumunda bulunuldu.

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü