banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Piri Reis Üniversitesi Basın Toplantısı

Türkiye'nin ilk ve tek denizcilik ihtisas üniversitesi olan Piri Resi Üniversitesi'nin Rektörü Prof. Dr. Osamn Kamil Sağ, 28 Temmuz Çarşamba günü saat 10.30'da basın toplantısı dü

SEKTÖRDEN 27.07.2010, 12:30
2034
Piri Reis Üniversitesi Basın Toplantısı

Türkiye'nin ilk ve tek denizcilik ihtisas üniversitesi olan Piri Reis Üniversitesi'nin Rektörü Prof. Dr. Osman Kamil Sağ, 28 Temmuz  Çarşamba günü saat 10.30'da basın toplantısı düzenleyecektir. 

Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Metin Kalkavan, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu ve TOBB Başkan Vekili Halim Mete' de toplantıda hazır bulunacaklardır.

PROGRAM

Yer   : Deniz Ticaret Odası Meclis Salonu

Saat  : 09.00-10.00 Kahvaltısı

Saat  : 10.30 Basın Toplantısı

Yorumlar (13)
Burak Akdeniz 11 yıl önce
Furkan bey,

Yanılıyorsunuz, Piri reisin kurulmasında İTÜ mezunu bir tek kişi yoktur. Bilgilerinize.

Vakıf senedine görede hami üniversiteleri Boğaziçi Üniversitesidir. İTÜ değil.
LALE MANSUR 11 yıl önce
Tamam iyi güzelde toplantı içeriği ne olacak? Bunu da belirtebili misiniz?
(Yorumu yazan bir başka gerçek kişinin adını kullanarak yazdığından yorum ismi kaldırılmıştır) 11 yıl önce
Rektör bey üniversitesinin dünyanın en büyük ilk ve tek üniversitesi olduğunu ve kendisininde dünyanın enbüyük denizcilik şahsiyeti olduğunu anlatacak. Gerisi lafü güzaf.
11 yıl önce
Yeni eğitim dönemi öncesi bir üniversite basın toplantısı düzenleyip, sizce neyi anlatabilir? Tabi ki yeni dönem ne kadar öğrenci alacaklarını, verecekleri eğitimleri, projeleri anlatacaktır. Konu ve içerik net: denizcilik eğitimi Lale Hanım.
okan kaptan 11 yıl önce
olamaz böyle birşey ya, bu rektör değil mi Denizcilik Fakültesi dekanı iken kendi okuluna Türkiye"deki en iyi denizcilik okulu diyen.neymiş ilk tek ihtisas üniversitesi.pastır parayı gir okula.Türkiyede"deki bütün denizcilik fakülteleri ve bölümler mf4 puanıyla alıyor, Piri Reis"e ise parası olan geliyor ve aynı yeterlilik veriliyor (son gemi adamları yönetmeliğine göre).Bari O büyük Türk denizcisinin adını böyle işlerenize alet etmeyin.

İTÜ, DOKUZ EYLÜL VE KTÜ öğrencilerine yazık.
(Yanlış isim bırakıldığından isim Editör tarafından kaldırılmıştır) 11 yıl önce
Bu şahsiyet nerede çalışsa vallah billah hemen orası ilk tek ve dünyanınen büyük yeri oluveriyor. İTÜ Gemi İnşaatı fakültesindekilere bir sorun size doğruları ve yalanları söylerler. Hep cek-cak edebiyatı. Çok yeşil kampus kurackmış koyunlar otlasın diye. Hangi puanlarla öğrenci alıyorsun yüreğin yetiyorsa bir açıklada bizde öğrenelim. İTÜ Denizcilik fakültesinin seviyesine gelmen için 40 fırın ekmek yemen gerek. Hocalarının (devşirme değil kadrolu)listesini bir açıklada öğrenciler grsün.
Furkan BIYIKLILAR 11 yıl önce


1.Üniversitemizin ve değerli rektörümüzün adını özensizce yazan editörü ayıplıyorum.2.arkadaşların beğenmediği okulun öğrencisi olarak mezun olunca görüşürüz.Bu mesleğin sadece puanla yapılamadığını yürekle, bilekle ve bilgiyle yapıldığını iyi bilirsiniz.Kaldı ki bir kaç yıl sonra puanlara yine bakarsınız.Herşey sihirli değneği değdirince süper olmuyor.Biz şuan türkiye'nin en iyi bazı üniversitelerinin barakalarda kurulduğu zamanları da biliriz.3.okulumuz ilk yılında büyük yol aldı takip eden, araştıran bilir.Kaptan veya mühendis olan birinin bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olması da mesleğine ters düşer.Selametle.Özlem Şahin 11 yıl önce
Furkan Bey, yorumunuzda bulunan birinci maddedeki "ayıplamanız" dikkate alınmıştır. Yapılan hatanın maksatlı yapılmış olmasının düşünülmesi bile ayrıca üzücüdür.Öyle ki bahsi geçen kurumla ilgili duyurulara da ilk önce yer veren, ayıpladığınız bu sitedir.

Yapılan sadece YAZIM hatasıdır,HARF hatasıdır!Kişilere ya da kurumlara bir saldırı değildir.Saygılar,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık
Günün Karikatürü Tümü