banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

DTO Meclisi: Tamer Kıran, "Adayım" dedi...

Bugün yapılan DTO Meclis toplantısında herkes değişim grubundan aday açıklamasını beklerken bir sürpriz yaşandı ve Tamer Kıran, "Ben adayım" dedi.

SEKTÖRDEN 10.08.2017, 17:26 11.08.2017, 20:30 Fulya Tekin İstikbal
1042
DTO Meclisi: Tamer Kıran, "Adayım" dedi...

Bugün yapılan DTO Meclis toplantısında herkes değişim grubundan aday açıklamasını beklerken bir sürpriz yaşandı ve Tamer Kıran, "Ben adayım" dedi. 

Cengiz Kaptanoğlu başkanlığında bugün yapılan meclis toplantısında İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Kıran Holding Başkan Vekili Tamer Kıran, 2017 Kasım ayında yapılacak olan İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Uzun yıllardır Oda yönetiminin içinde olduğunu anlatan Kıran şöyle konuştu

'Odamızın 18  yıldır içindeyim,bu süreçte Metin Kalkavan!dan her zaman destek gördüm. Yaptıklarımızda elbette benimde payım vardır. Kiminiz beni tanır, kiminiz tanımaz fakat size şunu söyleyebilirim ki, görev aldığım bu sürede her zaman görev bilinci ile elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. Sektörün menfaatine ne olması gerektiğine inanıyorsam, onu yapmaya çalıştım. Yaptıklarım olmuştur, yapamadıklarım olmuştur. O hepimiz için geçerlidir. Altını çizerek söylemek istediğim husus şu; hiçbir grup, şahıs veya bir şeyde ortak hareket etmiyorum. Bu benim kendi hareketimdir. Önümüzdeki 3 aylık dönemde bunu icraatlarımla, konuşmalarımla sizlerle zaten paylaşacağım. Hal böyleyken söyledim ama net olarak tekrar etmek istiyorum. 2017 yılı kasım ayında yapılacak olan İstanbul, Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz bölgeleri Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olduğumu buradan ilan ediyorum. Bu süreçte kendime hayal ettiğim Deniz Ticaret Odası'nı ekibimle birlikte sizlere anlatmaya, sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Neticesinde sizlerden oyunuzu isteyeceğim. Hepinize çok teşekkür ediyorum Yüce Rabbim hakkımızda en hayırlısı ne ise onu versin diyorum ve saygılar sunuyorum.'

METİN KALKAVAN'IN KONUŞMASI

DENİZ TİCARETİ GENEL MÜDÜRÜ DURMUŞ ÜNÜVAR'IN KONUŞMASI

KENAN TORLAK'IN KONUŞMASI

RECEP DÜZGİT'İN KONUŞMASI

SİNA ŞEN'İN KONUŞMASI

Yorumlar (0)
30
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü