banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

DÖDER "Sektör Söyleşileri"etkinliğini gerçekleştirdi

Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) 2017- 2018 faaliyet döneminde "Sektör Söyleşileri" etkinliğini 28 Kasım 2017 Salı günü Moda Deniz Kulübü'nde gerçekleştirdi.

SEKTÖRDEN 01.12.2017, 00:04 Nermin İstikbal
DÖDER "Sektör Söyleşileri"etkinliğini gerçekleştirdi

DÖDER "Sektör Söyleşileri"etkinliğini gerçekleştirdi

Denizci Öğrenciler Derneği (DÖDER) 2017 2018 faaliyet döneminde "Sektör Söyleşileri" etkinliğini 28 Kasım 2017 Salı günü Moda Deniz Kulübü'nde gerçekleştirdi.

Etkinlik İstanbul Teknik Üniversitesi, Piri Reis Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Barbaros Hayrettin Paşa MTAL öğrencilerinden toplam 233 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.

Denizcilik Ve Girişimcilik adlı söyleşiye öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Konuşmacı olarak CMA CGM Lojistik Genel Müdürü aynı zamanda TUDÖB kurucu başkanı Hakan Karaca katıldı. Konuşmasında, CMA CGM Lojistik şirketiden bahsederken, şirketin girişimcilik serüvenine örneklerle değindi. Network’ün önemini ,yaşam içerisindeki mutlulukları oluş sırasında gözden kaçırılmamasını,her ne olursa olsun kaygılara yenik düşülmemesi gerektiğini tecrübelerinden örnekler vererek bahsederken dernekteki en güzel anlarını denizci öğrencilere aktardı.

Türkiye Girişimcilik Vakfı adına ise konuşmacı olarak Vakıfın Genel müdürü Mehru Aygül katıldı. Mehru Aygül , Türkiye Girişimcilik vakfını tanıtan kısa bir video izlettikten sonra Vakıf’ın temel amaçlarından ve Vakıf’a seçilmenin 6 aşamasından bahsetti. 6 yıldır bu Vakıf’ta yer alan Aygül, ekip kavramını, ekip arkadaşının önemini ve ekip arkadaşının nasıl seçilmesi gerektiğini aktardı.

19. dönem başkanı Fuat Var’ın Dernek’in önemini ve her geçen sene büyüyen bir ailenin içinde yer almaktan onur duyduğunu ifade ettiği konuşmasının ardından Denizci Öğrenciler Derneği, destekleri DÖDER "Sektör Söyleşileri"etkinliğini gerçekleştirdi.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102