Bülend Temur, Feramuz Aşkın'a Tenis Madalyasını Takdim Etti

Mastergames Tenis Turnuvasında 2016 yılında 40+ karegorisinde 2. olan GEMİMO Başkanı Müh. Feramuz Aşkın'a ödülünü İTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve DEFAV Başkanı Bülend Temur tarafından önceki gün yapılan İLKFER Müze Açılışı esnasında takdim edildi. 

Bülend Temur, Feramuz Aşkın'a Tenis Madalyasını Takdim Etti

Mastergames Tenis Turnuvasında 2016 yılında 40+ karegorisinde 2. olan GEMİMO Başkanı Müh. Feramuz Aşkın'a ödülü İTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve DEFAV Başkanı Bülend Temur tarafından önceki gün yapılan İLKFER Müze Açılışı esnasında takdim edildi. 

Bülend Temur, ödülü takdim ederken şunları söyledi: "Tenis ikincilik ödülünü İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) mezunu  Feramuz Askin biraz gecikmeli de olsa şahsen teslim ettim. 26 Nisanda başlayan bireysel ve 2 Mayısta başlayacak takım mücadeleri sonrası 7 Mayısta ödül törenimize bekleriz. Bu yıl 19 üniversiteden 700 den fazla mezunun yarışacağı spor müsabaları çok heyecanlı geçiyor.  Feramuz Askin Başkandan bu yıl birincilik bekliyoruz."

Mastergames Tenis Şampiyonasının zorlu geçtiğini belirten Müh. Feamuz Aşkın ise bu yıl şampiyonluk konusunda iddialı konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 00:57
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176