banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Baş kılavuz kaptan öğrenciler ile buluştu

Deniz Araştırma ve Geliştirme Eğitim Gönüllüleri, Kültür,Sanat,Öğrenci Birliği sektör öğrenci buluşmalarına bir yenisini daha ekledi.

SEKTÖRDEN 01.02.2020, 15:54 02.02.2020, 10:08
Baş kılavuz kaptan öğrenciler ile buluştu

Baş kılavuz kaptan öğrenciler ile buluştu

DARGEB, Sektör öğrenci buluşmalarına devam ediyor... Deniz Araştırma ve Geliştirme Eğitim Gönüllüleri, Kültür,Sanat,Öğrenci Birliği sektör öğrenci buluşmalarına bir yenisini daha ekledi.

Daha önce üç defa İstanbul’da düzenlenen sektör öğrenci buluşması yarı yıl dönemini değerlendirmek isteyen denizci öğrenciler tarafından İzmir Alsancak'ta yedi üniversiteden dört farklı bölüm ile düzenlendi.

Buluşmada konuşmacı olarak yüksek denizcilik okulu mezunu İzmir limanı baş kılavuz Kaptan Önder Biçer katıldı. Saat 16.00 da başlayan program üç saat sürdü.

Soru-cevap şeklinde düzenlenen etkinlikte Kaptan Önder Biçer denizde yaşam, denizcilik kültürü ve gelenekleri, denizci  öğrencilerde istenen yetkinlikler ve kişisel gelişim ile ilgili neler yapabilecekleri, denizcilik sektörünün zorlukları ve yaşadığı anılar gibi konuların yanında endüstri 4.0, stajyer öğrenci sorunları, gündemdeki güncel ve sürekli sorunları değerlendirdi  bu konularda bilgi be tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı.

DARGEB ekibi sektör öğrenci buluşmalarına bahar döneminde devam edeceklerini dile getirdiler.

AHMET DOĞAN-DENİZHABER

Yorumlar (0)
27°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?