banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

ARKAS Lojistik'ten Proje Taşıması

Arkas Lojistik Ağır Yuk ve Proje Taşımaları Departmanı; Ukrayna’daki bir fabrika yatırımı icin

SEKTÖRDEN 06.08.2014, 15:04
ARKAS Lojistik'ten Proje Taşıması

Arkas Lojistik, Ukrayna’ya proje taşıması yaptı

Arkas Lojistik Ağır Yuk ve Proje Taşımaları Departmanı; Ukrayna’daki bir fabrika yatırımı icin Ankara ve İstanbul’dan aldığı yukleri Arfor ve Odessa’da bulunan Arlogic ofisi işbirliği ile acık yük ve konteyner şeklinde Derince Limanı’ndan Ukrayna’ya taşıdı.

Dünyada değişen taşıma ihtiyaçlarına bağlı olarak konteyner taşımasının yanında açık ve ağır yük taşımalarını da yapmak üzere kurulan Arkas Lojistik Ağır Yük ve Proje Taşımaları Departmanı özellikle fabrika proje taşımalarında hem konteynerle hem de dökme yük taşıma hizmeti veriyor. Şirket Haziran ayında Arlogic Ukrayna ofisi ve Arfor işbirliği ile Ukrayna’da kurulacak bir fabrika için soğutma ekipmanlarını yerine ulaştırdı. Yüklerin hazır oluş tarihlerinin, geminin limana yanaşma tarihine uygunluğu ve gemiye yükleme işlemleri zamanlama açısından özel olarak hesaplanıp, operasyonel süreç titiz bir çalışmayla organize edildi. Ankara Anadolu ve Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere iki ayrı lokasyondan alınan yükler karayolu ile Derince Limanı’na getirildi.

Derince Limanı’nda açık yük, şeklinde gemiye yüklenerek Ukrayna’nın Odessa Limanı’nda tahliye edildi. Ukrayna’daki liman operasyon ve kapı teslim süreçleri Arkas Lojistik’in Odessa’da bulunan şirketi Arlogic Ukrayna Ltd. tarafından yapıldı. Arkas Lojistik Ağır Yük ve Proje Departmanı konusunda uzman ekibiyle konteyner ve gabari dışı açık yükleri bir arada ve tek seferde taşıyabilme hizmeti sunuyor.

Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?