Bu yıl, 30 Nisan ve 1 Mayıs’da, Birleşik Krallık Deniz Ticaret Odası desteğiyle İngiltere Römorkörcüler Birliği (BTA) tarafından düzenlenecek olan BTA Konferansı ve Akşam Yemeği’nin sponsoru Sanmar Tersaneleri oldu.

BTA’dan yapılan açıklamada, “bu yılki etkinlik güvenilir römorkaj hizmeti sağlayıcısı olan Sanmar Tersaneleri tarafından destekleniyor” denildi.

Sanmar Tersaneleri Ticari Direktörü Rüçhan Çıvgın, “İngiliz Römorkör Birliği konferansına sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik her zaman olduğu gibi, sektör uzmanlarına, karar vericilere ve üst düzey yöneticilere fikirlerini ve girişimlerini paylaşma, ortak zorlukları aşma konusunda tartışma fırsatı sunuyor” dedi.

Çıvgın şunları söyledi :

SANMAR Robert Allan Ltd tasarımı 300. römorkörünü teslim etti SANMAR Robert Allan Ltd tasarımı 300. römorkörünü teslim etti

“Daha da önemlisi etkinlik bu yıl sektörümüzün büyük değişiklikleri kucakladığı bir zamana denk geliyor. Bu yılki konferansın teması olan People & Skills, tüm bu değişikliklerin ortasında, başarının anahtarının ekibimizde doğru becerilere sahip doğru insanlara sahip olmak olduğunu hatırlatıyor” diye konuştu.

Editör: Nermin İstikbal