banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Belediye Başkanı Sanayi Sitesinin Son Halini İnceledi

Ceylanpınar Belediye Başkanı yapımına 1.5 yıl devam eden ilçe girişindeki küçük Sanayi Sitesinde incelemelerde bulunarak, yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı.Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, yapımına yaklaşık 1,5 yıl...

ŞANLIURFA 02.03.2016, 16:45
Belediye Başkanı Sanayi Sitesinin Son Halini İnceledi
Ceylanpınar Belediye Başkanı yapımına 1.5 yıl devam eden ilçe girişindeki küçük Sanayi Sitesinde incelemelerde bulunarak, yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı.
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, yapımına yaklaşık 1,5 yıl önce başlanan ve bir süre önce inşaat çalışmaları duran ancak daha sonra yeniden çalışmalarına başlanan küçük sanayi sitesinde incelemelerde bulundu. Kanalizasyon ve su şebeke çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Atilla, yapılan ziyarette sanayi sitesi yüklenici firma yetkilisi İbrahim Halil Öcalan’dan sanayi sitesinin son durumuyla ilgili bilgi aldıklarını ifade etti. Son bir yıldır inşaatta fazla yol kat edilmediğini belirten Atilla, sorunun neden kaynaklandığı konusunda bilgi aldıklarını ve yakın bir tarihte sanayi sitesinin tamamen bitirilerek hizmete sunulacağı bilgisini aldıklarını ifade etti. Yüklenici firma yetkilisi İbrahim Halil Öcalan da, sanayi sitesindeki çalışmaların neden bir süreliğine aksadığı konusunda Belediye Başkanına gerekli açıklamaları yaptıklarını ifade ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine verilen destekten dolayı Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya teşekkür etti.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?