banner191

banner148

banner179

banner176

Aquashine uygulaması cildi parlak, sıkı ve sağlıklı hale getiriyor

Medikal Estetik Hekimi Dr. Arzu Atalan, aquashine uygulaması ile cildin parlak, sıkı ve sağlıklı hale getirildiğini söyledi.Dermaklinik Estetik ve Güzellik Merkezinden Medikal Estetik Hekimi Dr. Arzu Atalan, “Aquashine çapraz bağ içermeyen hyaluronik...

Sağlık 21.04.2017, 10:42
Aquashine uygulaması cildi parlak, sıkı ve sağlıklı hale getiriyor

Medikal Estetik Hekimi Dr. Arzu Atalan, aquashine uygulaması ile cildin parlak, sıkı ve sağlıklı hale getirildiğini söyledi.

Dermaklinik Estetik ve Güzellik Merkezinden Medikal Estetik Hekimi Dr. Arzu Atalan, “Aquashine çapraz bağ içermeyen hyaluronik asit cildimiz için gerekli olan vitamin, aminoasit, antioksidan ve biyomimetik peptidlerden oluşmuş yeni nesil bir mezoterapi ürünüdür. İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cilt nemlenir ve sıkılaşır. Biyomimetrik peptidler, aminoasitler sayesinde yeniden yapılanan ciltte gözle görülür bir ışıltı ve canlılık oluşur. Cilt neme doyduğu için daha yumuşak hale gelir. Aquashine bir çeşit mezoterapi yöntemi olmakla birlikte zengin içeriği ve yoğun hyaluronik asit miktarı ile şimdiye kadar kullandığımız klasik mezoterapi yöntemlerine oranla çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar sağlamaktadır” dedi.

Uygulamada tek seans sonrasında bile ciltte gözle görülür bir canlılık ve sıkılık sağlandığını anlatan Dr. Atalan, “Ancak aşırı yorgun ve mat ciltlerde 2-4 seans uygulama yapılabilir. Seans aralıkları 2-3 hafta olarak planlanır. Tedavi öncesinde uygulama alanı lokal anestezik kremlerle uyuşturulur. Yüz, boyun, dekolte ve ellere uygulama yapılabilir. İşlem ortalama 15-20 dakika sürmekte olup, hiçbir yan etkisi bulunmamak birlikte enjeksiyon yoluyla uygulandığı için kızarıklık, morarma, hafif ödem gibi geçici yan etkilere rastlanabilir. Bu etkiler birkaç gün içinde ortadan kalkar. Sonuç olarak aquashine uygulaması ile cildimiz parlak, sıkı ve sağlıklı hale gelir” diye konuştu.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?