banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu hızlı tren hattı çalışmalarını inceledi

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU, YAPIMI DEVAM EDEN KARAMAN-ULUKIŞLA HIZLI TREN EREĞLİ ŞANTİYESİNDE SAHA İNCELEMESİNDE BULUNDU.

Politika 21.05.2020, 00:12
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu hızlı tren hattı çalışmalarını inceledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yapımı devam eden Karaman-Ulukışla Hızlı Tren Hattı Ereğli şantiyesinde saha incelemesinde bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Konya-Karaman-Ulukışla hızlı tren projesindeki çalışmaları incelemek için Konya’nın Ereğli ilçesine geldi. Bakan Karaismailoğlu, Ereğli ilçesindeki ziyaretinde ilk olarak Ereğli-İntekar şantiyesindeki çalışmalar hakkında bilgi alarak saha incelemesi yaptı. Bakan Karaismailoğlu, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ve kent protokolünün katıldığı inceleme ziyaretinde daha sonra T1 Tünelini ardından Ayrancı İstasyonu panel montaj sahasında incelemelerde bulundu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Karaman’ın Ayrancı ilçesinde yaptığı incelemenin ardından Ereğli-İntekar şantiyesinde çalışanlar ile iftar yemeğine katıldı. Bakan Karaismailoğlu incelemelerinin ardından Ereğli’den ayrıldı.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
10
açık
banner102