banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

MHP’li Çalışkan, kongreye tek liste ile girdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, kongreye tek liste ile girdi.Milliyetçi Hareket Partisi’nde 41 ilde aynı gün kongre yapma kararı alınması ile birlikte Tokat’ta da il kongresi gerçekleştirildi. Bir düğün...

Politika 21.05.2017, 13:38
MHP’li Çalışkan, kongreye tek liste ile girdi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, kongreye tek liste ile girdi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde 41 ilde aynı gün kongre yapma kararı alınması ile birlikte Tokat’ta da il kongresi gerçekleştirildi. Bir düğün salonunda yapılan kongrenin Divan Başkanlığını MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta yaptı. Usta, konuşmasında Ülkücü bir cumhurbaşkanı seçilmesini arzu ettiklerini söyledi. Daha sonra kürsüye gelen MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan’da konuşmasında Ülkücü cumhurbaşkanı seçilmesi temennisini dile getirerek, "MHP’nin önemsediği durum Allah nasip kısmet ederse milliyetçi, Ülkücü bir cumhurbaşkanıdır. Bunun yolu emin olun uzak değil yakındır. Hangi gerekçe ile bunu ifade ediyorum? Siyaset bir günde bütün dengelerin değişebileceği bir saatte tüm dengelerin alt üst olacağı bir sistemdir” diye konuştu. Konuşmasında ayrıca birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Çalışkan, “Teşkilatına fedakarlık yapmış olan ağabeylerimiz vardır. Karşılığında bekledikleri tek şey bu davanın birlik ve beraberliğidir. Artık bu birlik ve beraberliği sağlamanın günüdür, gelmektedir, geçmektedir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından divan başkanlığına tek liste sunuldu. Mevcut Başkan Onur Çalışkan’ın başkanlığına oluşan liste için partililer sandık başına gitti.
Yorumlar (0)
12°
açık
banner102