banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Bakan Arslan, Uluslararası Ulaştırma Forumu’na katıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Almanya’da gerçekleştirilen Uluslararası Ulaştırma Forumu’na (ITF) katılarak, Türkiye’nin uluslararası ulaştırma stratejilerini anlattı.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı...

Politika 01.06.2017, 15:13
82
Bakan Arslan, Uluslararası Ulaştırma Forumu’na katıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Almanya’da gerçekleştirilen Uluslararası Ulaştırma Forumu’na (ITF) katılarak, Türkiye’nin uluslararası ulaştırma stratejilerini anlattı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ulaştırmanın Davos’u olarak bilinen Uluslararası Ulaştırma Forumu Bakanlar oturumuna katıldı. Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) içinde hükümetler arası bir organizasyon sistemi olan, küresel ulaştırma politikası konularında Ar-Ge gibi davranan ve ulaştırma bakanları ile yıllık zirvesi düzenlenen Uluslararası Ulaştırma Forumu, bu yıl Almanya’da gerçekleştirildi. Zirveye katılan Bakan Arslan, Bakanlar oturumunda Türkiye’nin uluslararası ulaştırma stratejilerini anlattı. "Çevre dostu ulaştırma sistemlerini ve teknolojik gelişmeleri destekleyen ortak uluslararası politika standartları oluşturmalıyız" diyen Arslan, ardından Uluslararası Ulaştırma Forumu’nun (ITF) genel sekreter seçimi için oyunu kullandı.

Yorumlar (0)
banner255
9
parçalı bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü