banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

AK Parti’den CHP’li Torun’a Eleştiri

Ak Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Sedat Cesur, Chp Genel Başkan Yardımcısı Ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un Fındık Üzerinden Demagoji Yaptığını Belirtti

Politika 02.03.2016, 17:17
AK Parti’den CHP’li Torun’a Eleştiri
AK Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Ekonomi İşler Başkanı Sedat Cesur, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un TBMM’de gelir desteği kanun teklifi vermesini eleştirerek,”Sayın Torun, demagoji yapıyor. Gelir desteği ödemeleri zaten yapılıyor, 2016 ve 2017’de de devam edecek” dedi.
Sedat Cesur yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un son günlerde TBMM’de fındık üzerine üst üste açıklamalarda bulunmasını eleştirdi. Torun’un TBMM’de basın toplantılarında ellerinde fındık sepetiyle demagoji yaptığını belirten Cesur, “Genel Başkan Yardımcısı zat, beyanatında ‘Benim sevdam Ordu ve Ordululardır’ diyerek fındık üzerinden demagoji yapıyor. Ordu’da kim ne yapıyor, kim Ordu’ya hizmet ediyor, kim Ordu sevdalısı bunu Ordulu çok iyi biliyor” diye konuştu.
Torun’un son olarak gelir desteği için kanun teklifi vermesini eleştiren Cesur, “Sanırım Seyit bey şaka yapıyor. AK Parti iktidarından önce fındığı yerlerde süründüren CHP zihniyetine diyeceğimiz tek şey şudur: Siz kim fındığa sahip çıkmak kim? Fındıkta dönüm parası kimin zamanında ödenmeye başlandı, kimin zamanında aksatılmadan devam ediyor, gübre ve mazot ödemeleri kimin zamanında aksatılmadan ödeniyor. Sayın Genel Başkan Yardımcısına hatırlatmakta fayda var. Azizim hükümetimiz tarıma ve üreticilerimize destek kapsamında 2016 ve 2017 yıllarında Zaten Gelir Desteği Ödemeleri devam edecek, neyin teklifini veriyorsunuz, zahmette bulunmayın” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
28°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?