banner191

banner148

banner179

banner176

AK Parti kongresinde, "Bitmeyen Sevda” belgeseli

AK Parti’nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde "Bitmeyen Sevda" isimli belgesel partililere izletildi.Kongrede, AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan, ‘Bitmeyen Sevda’ isimli belgesel partililere izletildi. Belgeselde, AK Parti’nin...

Politika 21.05.2017, 12:35
AK Parti kongresinde, "Bitmeyen Sevda” belgeseli

AK Parti’nin 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde "Bitmeyen Sevda" isimli belgesel partililere izletildi.

Kongrede, AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan, ‘Bitmeyen Sevda’ isimli belgesel partililere izletildi. Belgeselde, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana yaptığı icraatlar anlatıldı. Belgesel de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin görüntüsü de yer aldı. Yeni hedeflerin de paylaşıldığı belgeselde, birlik mesajları da verildi.

Bin 370 delegenin hazır bulunduğu kongrede, Genel Başkan seçimi başta olmak üzere tüzük değişikliği, Merkez Karar Yönetim Kurulu ve partinin diğer yetkili organlarında değişiklikler yapılacak.

Yıldırım, genel başkanlık koltuğuna oturduğu 22 Mayıs’tan bir gün önce koltuğu Erdoğan’a devredecek. Yıldırım, 22 Mayıs’ta yapılan ikinci olağanüstü kongreyle AK Parti’nin 3. Genel Başkanı olmuştu. Bugün yapılan 3. olağanüstü kongreyle Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ağustos 2014’te bıraktığı genel başkanlık koltuğuna 2 yıl 9 ay sonra yeniden dönmüş oluyor.

Erdoğan’ın konuşmasını Cumhurbaşkanlığı forsu olmadan yapacağı öğrenildi.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?