banner191

banner148

banner179

banner176

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan’dan şehit evine ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde Irak sınırından teröristlerce atılan füzeli saldırıda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Bülent Alp’in Adana’nın Kozan ilçesine...

Politika 22.01.2018, 17:47
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan’dan şehit evine ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde Irak sınırından teröristlerce atılan füzeli saldırıda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Bülent Alp’in Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Hacıbeyli Mahallesi’ndeki baba ocağına taziyede ziyaretinde bulundu

Genel Başkan Yardımcısı Kan ve beraberindekiler, ilk olarak şehidin babası Mahmut Alp’e başsağlığı dileyerek acısını paylaştılar. Ziyarette Kan ve beraberindeki heyete çay ikramında bulunuldu. Ziyaret daha sonra şehitler için okunan dualarla devam etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, kendisi de bir dua ederek şehit Bülent Alp ve tüm şehitlerin anısına ve yine Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlerimizin sağ salim başarılı bir şekilde yurdumuza dönebilmesi için dua etti.

Yapılan duanın ardından Kan ve beraberindeki heyet daha sonra şehidin annesi Müşerref Alp’in acılarını paylaşarak başsağlığı dileğinde bulunup, Alp ailesine yanlarında getirmiş oldukları içerisinde Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim bulunan bohçayı hediye ettiler.

Kan, şehidin kardeşi 7 yaşındaki ilkokul birinci sınıf öğrencisi Muhammet Alp’i severek oyuncaklar hediye etti. Şehidin kardeşi Muhammet Alp, Genel Başkan Yardımcısı Kan ve beraberindeki heyetin ’bir isteğin var mı’ sorusu üzerine tablet bilgisayar istedi. Şehidin kardeşinin isteğine İl Başkanı Fikret Yeni anında cevap vererek, "Tabletin bana ait hemen göndereceğim" diyerek AK Parti İlçe Başkanı Veli Gelebek’e talimat verdi.

Ziyaret sonrası Genel Başkan Yardımcısı ve beraberindeki heyet şehidin evinden ayrıldılar.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?