banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

SeaNews Dergisinin Tüm Sayıları Online Platformda

2013 yılında yayın hayatına başlayıp büyük bir gelişim göstererek birbirinden güncel Türk Denizciliğine dair araştırma-inceleme odaklı çok sayıda çalışmaya yer vermiş olan SeaNews Dergisinin şimdiye kadarki tüm sayıları www.seanewsmagazine.com ‘da.

ÖZEL HABER 20.04.2020, 23:32 21.04.2020, 21:12 YAĞMUR GERZ
SeaNews Dergisinin Tüm Sayıları Online Platformda

2013 yılında yayın hayatına başlayıp büyük bir gelişim göstererek birbirinden güncel Türk Denizciliğine dair araştırma-inceleme odaklı çok sayıda çalışmaya yer vermiş olan SeaNews Dergisi’nin şimdiye kadarki tüm sayıları www.seanewsmagazine.com ‘da.

SeaNews Dergisi, gündemin nabzını tutan makaleleri, haberleri yayınlamasının yanında her sayıda denizcilik sektörünün önemli bir 

SeaNews Dergisi, Türkiye’de denizcilik sektöründeki ulusal ve uluslararası gelişmeleri hedef kitlelere duyurmayı hedefleyerek, denizcilik dünyasını okuyucularıyla buluşturuyor.

Yayımlanan tüm çalışmaların geneline izleksel olarak bakıldığında, denizlerle çevrili ülkemizin en önemli sektörlerinden olan denizcilik sektörünü, ulusal ve uluslararası deniz ve okyanuslardaki gelişmeleri, güncel hikayeleri, deniz sporlarını, deniz kültürünü, deniz turizmini ve lojistik alanındaki tüm çalışmaları kamuoyuna sunuyor.

Denizcilik sektörünün birçok önemli şahsiyeti ile gerçekleştirilen röportajların da içerisinde yer aldığı sektörün nabzını tutan SeaNews Dergisi’nin tüm sayılarına www.seanewsmagazine.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yağmur GERZ

Yorumlar (0)
31°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?