banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Dologh'un Koltuğuna Denizci Aday

Hakkı Toros Deniz Ticaret Odası İzmir şubesi yönetimine aday. Toros ekip olarak sorunlara tamamiyle hakim olduklarını ve çözümde zorlanmayacaklarını söylüyor.

ÖZEL HABER 12.01.2009, 01:26
Dologh'un Koltuğuna Denizci Aday
Deniz Ticaret Odası İzmir şubesine denizci aday
 
Denizcilik sektörünün her meslek grubundan saygın isimlerle birlikte Deniz Ticaret Odası İzmir şubesi yönetimine aday olan  Hakkı  Toros  ekip olarak sorunlara tamamiyle hakim  olduklarını ve sektörün beklentilerine uygun  çözümler üretmekte zorlanmayacaklarını söyledi.
                                                                                                                       
Bu çözümlerin şimdiki gibi, masa başında değil, halen mesleğin içinde faaliyet gösteren tüm kişi, dernek, oda, kurum ve kuruluşların işbirliği ile sahada üretilebileceğini ifade eden Hakkı Toros her aşamada, istanbul merkezle uyum içinde çalışacaklarını ve böylece oluşturulan geniş tabanlı yapının İzmir’in beklentilerine hızla cevap vereceğini ilave etti.
 
Yıllardan beri biriken, sorunlar içinde yer alan  tersane, yat yapım ve bakım, yat limanları kazandırılması, İzmir’in liman,  gemi geri dönüşüm tesisleri probleminin acil çözümü, deniz ulaşımı, deniz kültürü, deniz sporları gibi mega projeler için ekip olarak hazırlıklarını tamamladıklarını da söyleyen Hakkı Toros, oda seçimlerinde başarılı oldukları takdirde, odada  bundan böyle ben değil biz  felsefesinin geçerli kılınacağını vurgulayarak bu hususa ayrı bir önem verdiklerini ekledi. 
 
Üniversite hariç tüm yaşamını İzmir’de geçiren ve bir İzmir sevdalısı olan Hakkı Toros, bu nedenle pek çok farklı imkanlar doğmasına rağmen iş yaşamını da İzmir’de sürdürmüş ve sektörüne katkıyı İzmir perspektifinden geliştirmeyi tercih etmiştir. 
 
İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de yapan gemi makineleri işletme baş mühendisi Toros, 12 senelik deniz hayatından sonra, İzmir’de onarım, klas surveyörlüğü, teknik destek, bilirkişilik ve danışmanlık hizmetleri verdi.  Hakkı Toros, tüm branşlarda eksperlik, uluslar arası surveyör ve panama sörveyörü yetkilerine sahiptir.
 
Toros ekip olarak; ekonomik krizi iyi değerlendirerek üyelere verdikleri sözü tutan, yapamayacaklarını seçim öncesi vaad etmeyen herkesi kucaklayan yönetim oluşturacaklarını ve Deniz Ticaret Odası İzmir şubesindeki değişimin İzmir’e yarar sağlıyacağını vurguladı.

 
 
Yorumlar (5)
ERDAL 11 yıl önce
Sayın TOROS,

Hayat masanın başında değil ,dalgaların , denizin ve zorlukların içinde yaşıyor.

Hayat masanın başından değil , yaşamın içinden daha doğru okunuyor.

Hayat kendi doğrularını ve çözümlerini yaşamın içinden çıkarıyor.

Denizcilik sektörü de yaşamın doğrularını ve çözümlerini yaşamın içinden , sizinle çıkaracak.

Deniz kenti ama denizden uzak İzmir i denizle siz ve takımınız buluşturursunuz.Bu mücadele sizin ve takımınızın omuzlarında son bulur.

Başarı dileklerimle...Erdal
11 yıl önce
Sadece İstanbuldan gelen direktifleri İzmir sorunları gibi göstermeyecek ciddi bir aday.Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesinde böyle bir kan değişimi yıllardan beri gerekmekteydi lakin mevcut yönetim bunu engelliyordu. HAkkı TOROS bey İzmir DTO Şubesini yeniden canlandıracak tek isimdir.

Saygılarımla,

İzmir SevdalısıKerim Kpt.
Tuncay Kaçar 11 yıl önce
Hakkı abi, bu işin üstesinden rahatlıkla gelecek kapasitededir.

ekibiyle birlikte, gerçekten İzmir için çalışacaktır. Seçimde oy kullanacakların "İZMİR" i düşünerek seçim yapmalarını diliyorum.Başarı dileklerimle.

Tuncay Kaçar
Bülend Temur 11 yıl önce
İzmir DTO na Denizci Başkan yakışır. Sn Hakkı Toros'un İzmire büyük katkısı olacağına güveniyorum.

Tebrik ederim.
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?