banner191

banner148

banner179

banner176

Denizci STÖ'lere Baykal'dan Destek

Denizci sivil toplum örgütleri; Ankara'ya çıkarma yaptı. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile görüşen STÖ temsilcileri destek sözü aldı.

ÖZEL HABER 04.05.2005, 01:55
Denizci STÖ'lere Baykal'dan Destek

Denizci Örgütler; TBMM'de kabul edilen ve Cumhurbaşkanınca da onaylanarak yürürlüğe giren 491 sayılı Denizcilik Müsteşarlığı'nın Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede değişiklik yapılmasına dair Kanunun iptali için Anayasa Mahkemesi'ne götürülmesi amacıyla destek almak üzere CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı ziyaret ettiler.

CHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım ile birlikte CHP Grup Başkanvekili Prof. Dr. Haluk Koç ile de görüşen denizci STÖ temsilcileri; CHP Grup toplantısını da izlediler.

Daha sonra CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile görüşen sivil toplum örgütü temsilcileri; denizcilik eğitimi ile ilgili sorunları anlatarak kanunun iptali için Anayasa Mahkemesi'ne götürülmesi de dahil olmak üzere destek istediler.

Yaklaşık 45 dakika süren görüşmede denizcileri dinleyen CHP Genel Başkanı; kendisinin de eski bir denizci olduğunu belirtti ve destek sözü verdi.

 DENIZCI STO'LER DENIZ BAYKAL ILE

(DenizHaber.Com Özel)

Yorumlar (2)
bir denizci 15 yıl önce
YÜKSEK DENİZCİLİK OKULU VE OKUL MEZUNLARININ , BU HAKLI MÜCADELE AZMİNİ YÜREKTEN DESTEKLİYORUZ. BAŞTA SN. ATTİLLA KOCATAŞ OLARAK DİĞER TÜM ÜYELERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. VE YÜCE YARGIYA GÜVENİYORUZ.

ALLAH SELAMET VERSİN
ulaş önol 15 yıl önce
böyle önemli bir buluşmadan daha çok detay beklerdim... denizcilik eğitimi ile ilgili görüşülen sorunların ve iptal edilmesi için destek beklenen kanunun en azından bu sitede detaylandırılmasını ve herkesin okuyabilmesini dilerim...

katkısı olan herkesin çabalarını takdir eder, saygılar sunarım

15°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?