banner191

banner148

banner179

banner176

Çevre yolu sahil yoluna bağlanıyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Çevre Yolu’nun Karadeniz Sahil Yolu’na bağlantısını sağlayacak Yeni Sanayi Kavşağı’nda sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.Başkan Enver Yılmaz, “Altınordu...

ORDU 27.03.2017, 15:53
Çevre yolu sahil yoluna bağlanıyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Çevre Yolu’nun Karadeniz Sahil Yolu’na bağlantısını sağlayacak Yeni Sanayi Kavşağı’nda sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Enver Yılmaz, “Altınordu ilçemizde trafiği rahatlatacak ve çevre yolunun Karadeniz Sahil Yolu’na bağlantısını sağlayacak Yeni Sanayi Kavşağımızın girişinde ekiplerimizce sıcak asfalt çalışması yaparak yolu trafiğe açtık” dedi.

Başkan Yılmaz, “Çevre yolumuzun açılmasıyla birlikte şehrimizin trafiğinde rahatlamayı sağlayacak en önemli akslardan olan yeni sanayi girişi ve Soya Kavşağı’nda genişletme ve düzenleme çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz, sıcak asfalt dökümü yaparak yolu trafiğe açtı. Sanayinin çıkışında ise alt yapı çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, bu güzergahta da benzer çalışma uygulayacak. Kanalizasyon ve yağmur suyu hattı imalatı yapılan ve iki şeridine de sıcak asfaltın ikinci katı dökülecek olan yol hizmete sunulacak. Çevre yolunu Karadeniz Sahil Yolu’na bağlayacak 10 metre genişliğindeki duble yol, sanayi için giriş ve çıkış yan yolları olarak hizmet verecek” diye konuştu.

Çevre yolunun Ordu trafiğini rahatlatacak önemli bir yatırım olduğuna dikkat çeken Başkan Enver Yılmaz, “1 milyar 100 milyon TL’lik bu dev projemiz tamamlandığında ilimizin trafiği nefes alacak ve 1 saatlik şehir geçişi 10 dakikaya düşecek" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
25°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?