banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Nevşehir’de Uyuşturucu İmal Eden 1 Kişi Tutuklandı

Nevşehir’de jandarma ekiplerince uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 1 kişi tutuklandıÜrgüp Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından önce ki gün yapılan uyuşturucu satan ve imal eden kişilere karşı şafak operasyonu...

NEVŞEHİR 03.03.2016, 09:04
Nevşehir’de Uyuşturucu İmal Eden 1 Kişi Tutuklandı
Nevşehir’de jandarma ekiplerince uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 1 kişi tutuklandı
Ürgüp Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından önce ki gün yapılan uyuşturucu satan ve imal eden kişilere karşı şafak operasyonu düzenlenmiş ve 8 kişi gözaltına alınmıştı. Jandarma ekiplerince ifadeleri alınan 8 şüpheliden 5’i serbest bırakılırken 3 kişi ise Ürgüp Adliyesi’nde sevk edildi. Ürgüp Adliyesi’nde nöbetçi savcı tarafından ifadeleri alınan E.T, H.H.G ve G.E’den E.T ve H.H.G mahkemeye sevk edilirken G.E isimli şüpheli ise savcılıkta ki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Mahkemeye sevk edilen E.T uyuşturucu madde,ruhsatsız av tüfeği, kuru sıkı tabanca, bıçak ve uyuşturucu madde yapımında kullanılan aletler bulundurmaktan dolayı tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. Mahkemeye sevk edilen H.H.G ise çıkartıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?