banner191

banner148

banner179

banner176

Senator'den yeni Çin-Akdeniz seferi

Senator Lines, başlattığı yeni servislerle Türkiye limanlarını Çin’in ana limanlarına bağlıyor. Senator Lines'ın başlattığı seferlerde 15 gemi hizmet veriyor.

NAKLİYAT 02.01.2006, 01:20
Senator'den yeni Çin-Akdeniz seferi

Senator Lines’dan yeni Çin-Akdeniz servisi

Senator Lines yeni ekspres servisleriyle iki bölge arasında önemli limanları birbirine bağlıyor. İthalat ve ihracat yükleri haftalık servislerle gideceği limana ulaşıyor

Senator Lines, başlattığı yeni servislerle Türkiye limanlarını Çin’in ana limanlarına bağlıyor. China-Mediterranean Express (CMX) ve Mediterranean Express (MEX) servisi olarak adlandırılan bu hizmet ile ihracat veya ithalat yüklerini haftalık servisle  gideceği limanlara ulaştırıyor.

Sürekli artan bir trend gösteren dış ticaret hacmi nedeniyle CMX servisine toplam 4 bin TEU’luk yedi, MEX servisine de toplam 3 bin TEU’luk 8 gemi konuldu.

15 gemilik filo Shanghai, Ningbo, Hong Kong, Singapur, Port Kelang, Kaohsiung, Cidde, Khorfakkan ana limanları ile Türkiye arasında bağlantı kuruyor. Ayrıca Uzak Doğu'nun ve Arap Körfezi'nin diğer tüm limanlarına da bu limanlardan aktarmalı servis veriliyor.

Yeni servis dünya genelinde konteyner taşımacılığında uzman olan Senator Lines’ın Asya’ya düzenlediği 12’nci servis.

DenizHaber.Com

Yorumlar (0)
banner225
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?