banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

MSC'den Avrupa'ya "ekspres" servis

İhracat rekorlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Marmara Bölgesi, MSC’nin yeni ekspres servisi ile Kuzey Avrupa yüklerini bir haftada gideceği limana ulaştırıyor.

NAKLİYAT 02.01.2006, 00:09
MSC'den Avrupa'ya

MSC’den Kuzey Avrupa’ya “ekspres” servis

İhracat rekorlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Marmara Bölgesi, MSC’nin yeni ekspres servisi ile Kuzey Avrupa yüklerini bir haftada gideceği limana ulaştırıyor

Türkiye’nin en hızlı gelişen sanayi merkezlerinden biri olan Marmara ve bölgenin parlayan yıldızı Bursa, ihracat rekorları kırmaya devam ediyor.

2001 yılında 2 milyar 980 milyon USD olan ihracat rakamını 2004 sonunda 5 milyar 431 milyon USD’a ulaştıran Bursa, yüklerini daha hızlı bir şekilde hedef pazarlara aktarabilecek.

MSC’nin Kuzey Avrupa Ekspres Servisi, İstanbul ve Gemlik’ten aldığı yükleri bir hafta gibi kısa bir sürede Belçika ve İngiltere limanlarına ulaştırıyor.

İstanbul’dan yapılan ihracat yüklemeleri arasında beyaz eşya, radyatör, seramik ve tekstil başı çekerken, Bursa’dan yapılan yüklemeler arasında beyaz eşya, çeşitli gıda ürünleri ve seramik önemli yer tutuyor.

Bir haftada Kuzey Avrupa

Gemlik ve İstanbul’dan direkt olarak başlatılan ekspres servis, İstanbul-Gemlik-Felixstowe-Anvers rotasını izleyerek İstanbul’dan 8, Gemlik’ten 7 gün transit süreyle Kuzey Avrupa’ya ulaşıyor. MSC’nin ayrıca Gemlik-İzmir-İstanbul-Le Havre-Felixstowe-Anvers-Sines (Portekiz) rotasını izleyen ikinci bir direkt Kuzey Avrupa servisi bulunuyor.

DenizHaber.Com

Yorumlar (1)
HALDUN INEL 14 yıl önce
merhabalar,

msc ekspres seferini zaten 2004 seneseinden

beri yapmaktadir.

bilginize..

haldun
banner225
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?